La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1929 Culés

6

18 minuta meczu a Brazylijski Xavi nie pokazał niczego godnego uwagi jeszcze ;>

8

@Coutinho007 nowe, nie znałem.

4

@VamosRakieta W sumie to samo można powiedzieć o Bośniackim Xavim ;)

2

@Coutinho007 ale my przynajmniej uregulowaliśmy papiery ;).
I Bośniak póki co nie ma przygód, które trapiły Arthura.

4

@VamosRakieta No poza tym, że jest luksusowym rezerwowym i fizycznie wygląda jak 70 latek to jest ok ;)

2

@Coutinho007 przynajmniej ktoś z Bałkanów zastąpił Ivana ;D

1

@Coutinho007 Jednak brazylijski Xavi ma jeszcze sporo czasu, żeby coś pokazać, a bośniacki Xavi co miał pokazać, to już pokazał. Ja bym Arthura nie skreślał (oczywiście nie neguje tego, że wydaje się on typowym Brazylijczykiem, który charakteryzuje się brakiem profesjonalizmu oraz brakiem kondycji po 60 minutach) :)

3

@VamosRakieta Z ulewy pod rynnę z tym zastępstwem. Rakitic grał dość słabo w 2 ostatnich sezonach, ale Bośniak przyszedł do nas, chyba na emeryturę, bo najlepsze lata miał w Romie, czy w pierwszych 2 sezonach w Juve.

2

@VamosRakieta No tak. Jeden dobrze opłacany rezerwowy, wypalony i wyeksploatowany jak Mercedes na Taxie Bałkański piłkarz po 30 odszedł a drugi przyszedł, więc równowaga jest :D

2

@daniel32778 Jako zmiennik drugiego Emeryta Busiego i De Jonga przyszedł i dostał pensję z czapy.

2

@Tomek_TF Z jego podejściem i charakterem to skończy za 2 lata w jakimś średniaku.

2

@daniel32778 zgadzam się.
PS Jeśli Ivan jest ulewą, to chcę taką za oknem codziennie ;)

2

@Coutinho007 Dobrze, że to był jeden z ostatnich "ruchów" Bartomeu, bo jeszcze z rok i wymieniłby nam Ter Stegena na Neuera, Araujo zastąpiłby Bonuccim :D

1

@daniel32778 Albo De Jonga Javim Martinezem

2

@VamosRakieta A teraz sobie wyobraź środek pola gdyby Ivan został Pjanić Busi Ivan :D

1

@VamosRakieta Jesteś fanboyem Ivan, ale Ci przyznam rację, że Ivan z okresu 2013-2017>>>>> Vidal, Denis Suarez, Pjanic, Paulinho i inni.

2

@Coutinho007 harakiri dla oczu ;)

2

@daniel32778 a to w ogóle nie ma o czym mówić ;D
Chociaż Paulinho zrobił kawał dobrej roboty w sezonie 17/18.

1

@VamosRakieta Tryb Matrix :D

2

@VamosRakieta Paulinho, mimo, że był toporny jak stara kamienica to robił robote.

2

@Tomek_TF No pewnie ze nie można go skreślać tylko że chłop ma problemy fizyczne i z profesjonalizmem ciężko będzie mu wbić się klasę wyżej jeśli diametralnie się nie zmieni.
A patrząc na historię brazoli to oni w wieku 30 lat przepadają niczym w Amazońskiej dżungli więc Arthur jest na półmetku kariery.

2

@VamosRakieta Swoje zrobił, ale był mega irytujący jak już przestał zdobywać gole. Wyszły jego braki techniczne i inne wady.

0

@daniel32778 @Coutinho007 oczywiście, techniki nie miał wybitnej, ale był naprawdę solidnym pomocnikiem. Myślę, że Koemanowi obecnie by się przydał ;)

1

@VamosRakieta Jako rezerwowy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?