La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1929 Culés

5

Jeszcze miesiąc temu przez wszystkich Barcelona była skreślana na czele z Wojtkiem Kowalczykiem, który mówił, że jeżeli Barca awansuje do Ligi Europy to będzie wszystko.
Na dzień dzisiejszy Barca traci 3 punkty do drugiego Realu (...)
Trochę śmieszne są te prognozy ekspertów.

Widać, że nowy rok dobrze zrobił tej drużynie choć to stereotyp, ale Barca wygląda jakby najgorsze zostawiła daleko z tyłu.

1

@barcowy1899 przy odrobinie szczęścia, lepszej skuteczności i bez naprawdę dziecinnych błędów w obronie, to byśmy 3 punkty tracili ale do Atletico

0

@barcowy1899 No mnie to śmieszyło, ludzie zapomnieli że w drużynie jest Messi który sam wytarga to towarzystwo na minimum top 4, chyba że ktoś nie widział ostatnich trzech lat Barcy to wtedy zrozumiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?