La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 934 Culés

4

Ludzie się dziwią że mało szczepią ale tak jak już pisałem nie raz, skoro wiem że w kilku szpitalach ilość chętnych z personelu to około 1/4 pracowników to wśród ludzi ten odsetek jest jeszcze mniejszy... Mało kiedy spotkam kogoś kto mówi oficjalnie że chce się już szczepić, większość zdecydowana mówi że NIE albo że chce poczekać i zobaczyć jak się rozwinie sytuacja.

Ot cała tajemnica małej ilości szczepień... W TV tego nie powiedzą bo powiedzieć tego nie mogą gdyż przekaz byłby negatywny co do szczepień...

Od tyle i aż tyle.

konto usunięte

1

@FC1899Barca prawda, tv musi tworzyć otoczkę, że jest masa chętnych.

7

@FC1899Barca Niby skad wziales sobie ta 1/4? Niech zgadne, uslyszales ‘od znajomego lekarza’.

3

@YoNoEntiendoNada Szczególnie, że dwa dni temu były tu wrzucane wyniki sondażu mówiące o 70% chętnych

5

@FC1899Barca Weź sobie człowieku na wstrzymanie, ile razy można pisać to samo. Wszyscy już wiedzą, że jesteś antyszczepionkowcem i że masz super znajomości w szpitalach. Myślę, że masz tak insiderskie informacje, że mógłbyś zostać jakimś tajnym agentem.

4

@YoNoEntiendoNada Może oszacował po znajomych i rodzinie ;) Każdy żyje w innej bańce. W mojej negatywny stosunek do szczepionki jest rzadkością

0

@YoNoEntiendoNada Pisałem nie raz że mam pracę mobilną i styczność z różnymi szpitalami stąd wiem z pierwszej ręki, przynajmniej z danych szpitali jak podchodzą do tej kwestii.

Wiem też, że ty wierzysz w to co ci napiszą na ramówce w TV, więc konwersacja wyjaśniająca ci że w mediach czy portalach mówią/piszą to za co się płaci nie ma z tobą sensu.

@Bykunn Ty na pewno opracowujesz swoje wszystkie mądrości pisane z księgi wieczystej wieszczy która umiejscowiona jest między telewizorami w RTV euro AGD.

3

@FC1899Barca Najbardziej infantylny argument: “Ty wierzysz mediom i to jest twoje jedyne zrodlo, a ja ci mowie ze mam stycznosc z lekarzami, chociaz wypisuje bzdury i robie to z domu”. Na podstawie twojego regularnego publikowania glupot latwo stwierdzic, ze twoja stycznosc ze szpitalami ogranicza sie do tego, ze moze czasem kolo jakiegos przejezdzasz. Piszesz takie same bzdury o Covidzie, jak pisales o Trumpie i elekcjach w Stanach, bo o obu tematach masz rownie zerowe pojecie.

@Bykunn @patry295 @Granto Kolega powyzej i jego praca oraz faktyczna “stycznosc” ze szpitalami:

https://i.imgflip.com/4tn4jr.jpg

2

@YoNoEntiendoNada Gość wrzucał w kwietniu/maju filmiki do jakiegoś gościa co wymyślił sobie ludzi jaszczurki, opowiadającego jaki to COVID to fejk. Teraz głosi, że mało kto chce się szczepić i nie wiadomo co to w ogóle za szczepionki. Pewna granica fanatyzmu została przekroczona

PS: A mem zabawny

3

@patry295 David Icke - byly pilkarz, wczesniej zolnierz, ktory bez zadnej szkoly wyzszej stal sie ekspertem w dziedzinie nauki, polityki, kwestiach socjo-ekonomicznych i ktorego teorie rodem z sci-fi zrobily z niego idealnego idola dla tak zwanych “foliarzy”. xD

Serio, nie wiem jak ludziom nie wstyd, ze wierza w slowa kogos takiego jak on.

konto usunięte

1

@FC1899Barca
Bzdury piszesz.
Moja żona pracuje w szpitalu węzłowym.
Chętnych jest bardzo dużo.
Szczepionek brakuje kolego :)
Dostawali po 500 dawek w Pn. Wtorek, Środa i po szczepieniu.
Ja jako członek najbliższy rodziny tez jestem wpisany i czekam.
Nie wiem ile w tym tygodniu dostali szczepionek bo akurat jesteśmy na urlopie.

0

@YoNoEntiendoNada

Jak na razie ilość zaszczepionych osób jest na tyle " duża " że raczej moje informacje nie wydają się z palca wzięte ... No ale fakt, można to sobie tłumaczyć że szczepią jedna osobę 30 min xdddddddddddddd albo ze szczepionek mało. Info dobre jak każde inne, wyssane z palca.

Pożyjemy, zobaczymy.

PS. Sam fakt że chciało ci się robić taki mem z moim nikiem jest dla mnie zaszczytem. Dwa jednocześnie to wskazuje że musisz być jednym z tych wielu wieszczy którzy mają obecnie barrrrrrrdzo dużo czasu na feriach więc no współczuję ci takich słabych ferii. Zamknięcie działa na głowę. Widać.

1

@FC1899Barca Zajelo mi to 30 sekund, czyli o jakies milion razy mniej niz ty spedzasz na foliarskim researchu i szerzeniu swoich wypocin tutaj.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?