- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1412 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1412 Culés
0
Mingueza raczej nie spodziewał, że dostanie tyle szans w tym sezonie. O Fatim, Puigu, Pedrim... itd sporo sie mówiło przed wejściem do pierwszej drużyny Barcelony.
Już sie odzwyczaiłem od tego, że jakiś noname może zostać wypromowany u nas.
0
@szymon6847 Może tylko musi dostać szanse.
0
@szymon6847 ciekawe co z nim kiedy wróci Piki i przyjdzie Garcia. Pewnie go odpalą jak Marlona.
0
@szymon6847 mamy problemy kadrowe w obronie więc niech chłopak gra jak najwięcej.
0
@joloskyy Aktualnie to nwm po co nam ten Garcija. Jego jedyną zaletą jest to, że cośtam pograł i jest za darmo. Jest też opcja, że sprowadzą Garcije i wypożyczą gdzieś Mingueze, żeby sie ograł i dopiero potem odpali sie słabszego z pary Oscar.M-Garcija. Co jak co ale jak ktoś daje rade grać na środku obrony w Barcy to gdzie indziej będzie miał z górki.
0
@joloskyy ja mam nadzieje ze zostanie. Pique czuje ze niestety nie wróci już do stałej gry.
0
@szymon6847 sprzedać Umtitiego, resztę obrony zostawić.
0
@Dankhog Oj wróci byczq. Gołym okiem widać, że wciąż Lengletowi dużo brakuje do Pique. Grrard to wciąż nasz najlepszy śo. Lenglet niestety nie ma silnego konkurenta jeśli chodzi o lewego stopera.
0
@Dankhog Za Umtitiego nikt nie da nawet centa przy jego zarobkach. Umtitiemu kariera kreuje sie na miare Vermaelena.
0
@szymon6847 Oczywiście ze sportowo Gerard wyżej niż Clement ale moim zdaniem nie pozbiera się już fizycznie, obym się mylił.
Co do Samiego, łudzę sie ze Francuz przez jakiż czas się nie polamie i jakaś sensowna oferta za niego wpłynie.