- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1426 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1426 Culés
0
NBA
Jak oceniacie wczorajszą wymianę?
Moim zdaniem największy przegrany to Nets a wygrani Cavs. Brooklyn oddał całą jakość z ławki po Jamesa. Dołożyć do tego plaskoziemce daje mieszankę wybuchową i katastrofę. Wydaje mi się że po ostatnich wybrykach będą chcieć nim handlować.
Natomiast Cavs zgarniają Allena i picki, mają zbyt wielu centrów więc będą handlować pewnie Drummondem.
Rockets zgarnęli picki+ Dipo. Na pierwszy rzut oka spoko, jednak patrząc na skład Rakiet mamy tam aż 3 połamańcow, Cousins nie grający od bardzo dawna( lada chwila się połamie) oraz Wall i Oladipo po zerwanych Achillesach. Nie wygląda to dobrze nie wspominając o słabym spacingu w drużynie. Tyle dobrego że Dipo schodzi z chyba 21 milionów po sezonie i jest w uj siana w salary
0
@Nolife1899 Najwięksi wygrani wedlug mnie :
1.Cavs-Dostali dwóch zawodników za paczkę fajek.
2.Indiana-Wymienili połamanego Oladipo za LeVerta z dużym potencjałem.
3.Nets-Harden to Harden.Co tu dużo mówić.TOP 5 zawodnik w lidze.
4.Rockets-Za jednego z najlepszych w lidze dostali picki (fajnie ale wiadomo jak to bywa z pickami) i OIadipo..który gra srednio.Gdyby to był Oladipo przed kontuzją to by była gitara.
0
@Nolife1899 @Encore czyli jesli dobrze rozumiem grubasek Hardem znowu z Durantem plus Irwing? Nie ogladalem ostatnio NBA, ale patrzę sobie wyniki itd. W każdym bądź razie na papierze to chyba jednak gruby deal.
1
@escarabajo Tak jest.
0
@Encore Victorowi schodzi kontrakt po sezonie więc jak będzie grał kaszanę to go nie podpiszą na dłużej
0
@Nolife1899 No to jest akurat duży pozytyw tego ruchu ;v
0
@Nolife1899 dla mnie największy wygrany to Indiana, LeVert jest bardzo dobry, a z Oladipo po kontuzji to juz nie duzo zostało. Największy przegrany wg Nets, nie wierzę w to, że to nie wybuchnie + tracą picki.
0
@FCB24 Ważny jest też Steve Nash. Wiadomo że to jeden z najinteligentniejszych zawodników jakich oglądałem i będzie kiedyś świetnym trenerem. Ale pytanie czy nie rzucili go na zbyt dużą wodę? Niby jest D'antoni ale to przydupas Jamesa. Zobaczymy jak to poukłada. A propos pickow to pewnie na Brooklynie teraz o tym nie myślą
3
@Nolife1899 Brooklyn postawił wszystko na mistrzostwo.Teraz min wynik w tym sezonie to final konferencji.Wszystko inne będzie rozczarowaniem.
0
@FCB24 patrzac na to co ma z glowa Irving to moze tam pier*olnac i to rowno