La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1759 Culés

0

Uważacie że jak już oficjalnie przełożyli wybory, to Lapota pójdzie po rozum i się zgodzi na korespondencyjne ? Czy będzie mówił że trzeba szybko wybrać nowego prezydenta jednocześnie sam przyczyniając się do opóźnień...

konto usunięte

0

@PatrykBarca organizacja wyborów korespondencyjnych to jakieś 3 miesiące opóźnienia, ma to jakiekolwiek znaczenie co Laporta zrobi?

zostajemy z ręką w nocniku.
Bartomeu znowu triumfuje.

0

@horang Ja też jestem za tym aby prezydent był wybrany jak najszybciej. Ale można byle tego uniknąć wcześniej. Było wiadomo jaka jest sytuacja i można było pójść z pomysłem Fonta i nawet głosowaniem elektronicznym.

konto usunięte

0

@PatrykBarca do ostatnich dni było przekonanie że wybory odbędą się zgodnie z planem.
Karty z podpisami do głosowania wstępnego jakoś zostały zebrane.

Co się zmieniło przez te trzy tygodnie?
Moim zdaniem komuś zależało żeby wybory się nie odbyły, a Font już dawno temu mówił że wybory trzeba odłożyć.

0

@PatrykBarca na wybory korespondencyjne nawet nie pozwala katalońskie prawo, więc obwinianie o to Laporty trochę dziwne

0

@horang Dawno. Tak samo dawno jak mówił że można je przeprowadzić elektronicznie bądź korespondencyjne. No i to nie Font przekłada wyboru o ile mi wiadomo.

0

@Striker To nie są wybory panstwowe. Wystarczy do statutu klubu dodać taka możliwość w przypadkach nadzwyczajnych i tyle. A Laporta strasznie się prze tym wzbrania. Ja nie jestem żadnym jego przeciwnikiem ale to trochę dziwne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?