- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1586 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
75
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Terroriser
0
@Karol145 jakos nie zauwazylem skretu w prawo a wrecz przeciwnie.
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1586 Culés
0
Jamie Vardy:
„Tak, palę i piję 3 puszki Red Bulla dziennie, personel medyczny o tym wie. Nienawidzę chodzenia na siłownię i noszenia ciężarów, najcięższą rzeczą jaką nosiłem jest paczka Red Bulla”.
Niedawno skończył 34. lata i jest w czołówce strzelców Premier League tego sezonu.
Taka "silna" jest ta liga, że gość który omija siłownię jest jednym z najlepszych XD jakoś go nie połamali :)
Ehh te mity o fantastycznej angielskiej.. :)
0
@marcin000019 Messi by zniszczył Premier League
0
@marcin000019 Ciekawe jak taki Messi, by sobie poradził w deszczowy wieczór ze Stoke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
34
@marcin000019 Vardy pije sobie red bulle, więc wydedukowałeś, że PL nie jest taka dobra. Marcin Ty to masz łeb.
0
@marcin000019 ten zawodnik to ewenement jak Liedson. Jak zaczynał grać w seniorakiej piłce to był amatorem
7
@marcin000019 on to powiedział po mistrzostwie 3 czy tam 4 lata temu. Wydał wtedy książkę i w ramach promocji udzielił kontrowersyjnego wywiadu. Potem przyznał że te nawyki są już dawno za nim i zupełnie inaczej się prowadzi
8
@marcin000019 Wiec jaka slaba jest La Liga, skoro Ronaldinho ja dominowal po calonocnym balowaniu, mistrzu?
Widzisz juz glupote swojego rozmyslania?
5
@YoNoEntiendoNada
Słuszna uwaga. @marcin000019, czekamy na fachową analizę ligi hiszpańskiej.
5
@YoNoEntiendoNada Większość to jakiś mierny poziom. Vardy wali energole, Neymar lata na urodziny, Gigi Buffon i połowa Serie A pali szlugi, a Ronaldinho balował.
5
@Esteban_ Az dziwne, ze przy tak niskim poziomie konkurencji, marcin0000019 nie wymiata w czolowej lidze, bo widac, ze chlopak wszystko wie o tym, jak powinien, a jak nie powinien sie prowadzic sportowiec!