La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1577 Culés

12

Gdyby jutrzejszy mecz nie był finałem to Leo Messi na pewno by nie zagrał. Jutro Argentyńczyk ma zacząć mecz na ławce rezerwowych i może wejść na boisko w zależności od tego jak będzie przebiegać mecz. [Javi Miguel]

0

@BarcaInfo oh nie

0

@BarcaInfo wiemy jak to jest z urazami miesniowymi - a sytuacja w Granadzie dobrze nie wygladala.

konto usunięte

1

@BarcaInfo Wolałbym od pierwszej minuty i przy ewentualnym pewnym prowadzeniu dać jemu zejść. Przez to, że mamy takich, a nie innych piłkarzy w ataku, ciężko sobie wyobrazić wygraną bez udziału Leo. Bilbao nie leszcze.

3

@LuisSalvano o czym Ty mówisz... Messi jest ważniejszy niż jeden mecz.

konto usunięte

4

@LuisSalvano Dobrze, że nikogo nie interesuje co Ty byś wolał. Niech się chłop kuruje bo przyda nam się bardziej w reszcie sezonu niż w tym jednym meczu.

konto usunięte

1

@TheNekro94 Tyle dobrego, że twoje zdanie wcale nie znaczy więcej niż moje w tym wypadku.

0

@TheNekro94 Dobrze że kogoś interesuje co ty uważasz :P
@LuisSalvano A swoją drogą ... nikogo nie interesuje co byś tam wolał :)
Radzę się zapoznać z pojęciem wejścia na podmęczonego rywala :) śmiem wątpić że pół zdrowy Messi zdziała coś więcej z świeżymi zawodnikami Atle :)

konto usunięte

0

@zenoowity To po kiego jest ta La Rambla, skoro "nikogo nie interesuje zdanie drugiej osoby"? Rozumiem, że trzeba grzecznie przytakiwać, przyklaskiwać i pisać "zgadzam się", tak?

0

@LuisSalvano Nie, bo wtedy i tak nikogo nie będzie interesowało twoje zdanie :) A przynajmniej członków grupy hejtowania twojej osoby :)

konto usunięte

0

@zenoowity Zdajesz sobie sprawę, że w ów grupę i jej członków mam wbite?

konto usunięte

0

@TheNekro94 Uff, dobrze, że jednak stanęło na moim w kwestii występu Leo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?