La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 925 Culés

7




Tu, jak nigdy się zgodzę z Tygodnikiem NIE...

Ból czterech liter Polskich alpinistów jest aż niesmaczny... Nawet nie próbują go tuszować tylko jawnie o nim mówią/pisza... DRAMAT!

Zamiast tylko pochwał i przyklaśnięcia, pochylenia głowy w geście szacunku jest ALE... CO TO ZA ALE?!

Żenada i dno... Takie typowo Polskie zachowanie... Niestety... Nie pogratuluje lub nie pogratuluje w pełni lecz wytknę jeszcze jakieś aluzje i animozje...

konto usunięte

1

@FC1899Barca Wim Hof zapierdziela po górach bez koszulki i w spodenkach a te słabiaki w kurteczkach grubych na 20 centymetrów, tak to i ja bym wszedł. Wejście nie powinno się liczyć jeśli nie wchodzą nago i boso. No chyba że po drodze zabijają własnoręcznie jaka i owiną się jego skórą

1

@FC1899Barca Oni po prostu już wiedzą, że nie naciągną żadnego sponsora-frajera na finansowanie kolejnej wyprawy.

2

@FC1899Barca To Polacy przecież mogli wejść z tlenem. Najwyżej jakby weszli jako pierwsi to po jakimś czasie mogli próbować już bez tlenu.

1

@FC1899Barca Już był taki jeden co próbował zdobyć pewien szczyt bez tlenu, wiadomo jak się skończyło. RIP Tomasz Mackiewicz.
Rozumiem, że człowiek lubi zdobywać szczyty, ale powinien to robić z zachowaniem największego bezpieczeństwa. Wchodzenie na szczyt bez tlenu jest tego przeciwieństwem. Czy zapisanie się na kartach historii (że pierwszy człowiek zdobył jakiś szczyt bez tlenu) jest ważniejsze od życia? To głupota.

1

@FC1899Barca Bardzo nieładne zachowanie, właściwie to skandaliczne. No ale cóż. Rywalizacja siadła za mocno.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?