- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 925 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 925 Culés
7
Tu, jak nigdy się zgodzę z Tygodnikiem NIE...
Ból czterech liter Polskich alpinistów jest aż niesmaczny... Nawet nie próbują go tuszować tylko jawnie o nim mówią/pisza... DRAMAT!
Zamiast tylko pochwał i przyklaśnięcia, pochylenia głowy w geście szacunku jest ALE... CO TO ZA ALE?!
Żenada i dno... Takie typowo Polskie zachowanie... Niestety... Nie pogratuluje lub nie pogratuluje w pełni lecz wytknę jeszcze jakieś aluzje i animozje...
1
@FC1899Barca Wim Hof zapierdziela po górach bez koszulki i w spodenkach a te słabiaki w kurteczkach grubych na 20 centymetrów, tak to i ja bym wszedł. Wejście nie powinno się liczyć jeśli nie wchodzą nago i boso. No chyba że po drodze zabijają własnoręcznie jaka i owiną się jego skórą
1
@FC1899Barca Oni po prostu już wiedzą, że nie naciągną żadnego sponsora-frajera na finansowanie kolejnej wyprawy.
2
@FC1899Barca To Polacy przecież mogli wejść z tlenem. Najwyżej jakby weszli jako pierwsi to po jakimś czasie mogli próbować już bez tlenu.
1
@FC1899Barca Już był taki jeden co próbował zdobyć pewien szczyt bez tlenu, wiadomo jak się skończyło. RIP Tomasz Mackiewicz.
Rozumiem, że człowiek lubi zdobywać szczyty, ale powinien to robić z zachowaniem największego bezpieczeństwa. Wchodzenie na szczyt bez tlenu jest tego przeciwieństwem. Czy zapisanie się na kartach historii (że pierwszy człowiek zdobył jakiś szczyt bez tlenu) jest ważniejsze od życia? To głupota.
1
@FC1899Barca Bardzo nieładne zachowanie, właściwie to skandaliczne. No ale cóż. Rywalizacja siadła za mocno.