La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1840 Culés

2

Marcelino Garcia Toral:

"Nie lubię gry, polegającej na posiadaniu piłki. Chcę mieć w meczu 20 sytuacji podbramkowych."

Trener w punkt.

0

@Kettger 40 miał , GOAT

1

@Kettger To tak jakby Najman powiedział, że nie lubi wygrywać. Chce po prostu dostawać wpier*ol.

1

@Kettger "Gdy nie jesteś w posiadaniu piłki to nie możesz wyrządzić krzywdy rywalowi"
Akurat ja bym postawił na sukcesywny powrót do złotej ery, gry na jeden kontakt, tworzenie trójkątów, ruch do piłki, wiele kombinacyjnych rozwiązań oraz zagęszczanie środka pola. Obecnie trener nie wie, czy mamy grać z kontry czy atakiem pozycyjnym, jesteśmy pomiędzy młotem a kowadłem, jak kobieta w galerii handlowej. Pora się określić, Koeman jest w tym chyba jeszcze gorszy...

1

@Barca_Big_Moment Posiadanie piłki, a gra na posiadanie piłki, to zupełnie coś innego.

1

@Kettger Posiadanie piłki powinno być celem, środkiem do ataku, a nie formą obrony jak robi to właśnie defensywny Koeman

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?