La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1093 Culés

6

Już to widzę jak przychodzi Xavi i od razu gramy pęknie i wszystko wygrywamy. On nie jest Naszym lekarstwem.
Hiszpan trenuje drużynę z jakiejś tam ligi katarskiej wiec ?
Jak sobie radzi Pirlo, Lampard i Arteta ?


U Nas pominięto proces odmładzania.
Jesteśmy jakieś 2-3 lata w plecy, plus i tak nie mam kasy na nowe nabytki.
A o brakach w kadrze i problemach jakie ma Romuś nie wspomnę.
Trzeba liczyć na to, że nie będzie znowu jakieś kompromitacji w LM.
Przyjdzie nowy prezes, niech działa. Zobaczymy, z Messim czy bez, za kilka lat Barca zacznie znowu być na szczycie, czy to z Hiszpanem w roli trenera, czy Romusiem czy kimś innym. Jakieś fundamenty mamy (de Jong, Araujo, tes Stegen, Pedri, Fati).

konto usunięte

0

@VamosGirl Zaraz tu przyjdzie typ który twierdzi że Xavi jest lekarstwem na wszystko. Pies drapał to że trenuje jakiś pastuchów.

0

@VamosGirl Nie ma się co napinać, w tej chwili nie ma kasy na rekonstrukcje drużyny, rak słabości w obronie całej drużyny jest nadal obecny, żaden trener tu nic nie poradzi i tak będziemy grac piach przez najbliższe 2 sezony.

0

@VamosGirl a ja się nie do końca zgodzę. Na papierze skład wygląda dobrze. Kontuzje niektórych zawodników pozwoliły wypłynąć tym nowym- patrz Araujo, Fati, Pedri czy nawet Mingueza. Jasne, brakuje obsadzenia kilku pozycji- nominalna 9, LO. Ale to wciąż jest dobry skład, gdzie doświadczenie przeplata się z młodością. Zreszta widać to po ostatnich średnich wieku kadry. Była ona ok 25,5 lat co jest wynikiem naprawdę fajnym.

Problemem jest, że żaden ostatni trener nie ma pomysłu na kadrę jaką ma. Fakt, jest więcej „10” niż potrzeba, a brakuje np kogoś bardziej kreatywnego w pomocy. Ale uważam, że to kwestia idei, ustawienia, motywacji, zarażenia piłkarzy swoją szaloną myślą i sprawienie, że będą oni w stanie za nią umierać na boisku.

Nie miał tego Valverde (choć z ostatniej trójki był dla mnie najlepszy), Setien i uważam, że nie ma tego Koeman. Żaden z piłkarzy nie będzie się wykrwawiać dla niego. Do tego dla mnie dochodzi nieumiejętne rotowanie ławką, beznadziejne zmiany, przygotowanie fizyczne wciąż woła o pomstę do nieba i mówię tu ogólnie o Barcelonie.

Jedynymi piłkarzami, którzy mają żelazne płuca jest De Jong i Griezmann. Ale to zapewne dlatego, że grali w zespołach od których wymagało się zapieprzania na boisku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?