La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1068 Culés

konto usunięte

3

Całe życie kibicuje Juventusowi Barcelonie i Arseanlowi.
Czujecie mój ból? Jestem mimo porażek i upokorzeń (dość sporo w ostatnich latach jednego i drugiego ) wierny klubom, a nie jak chorągiewki (jakch nie mało w Juve i Barcy ) .

(wyobraźcie sobie jakie ja przeżywam dramaty co kolejkę w danej lidze .. jak nie Barca to Arsenal się ...... metr przed kiblem . Wczoraj obejrzałem dwa mecze Inter-Juve i oczywiście Bilbao-Barca . Na dwóch monitorach . Juve i Barca zagrały kryminał ( chociaż Juve gorszy ) Inter gdyby nie zmarnowane setki Martineza to by wygrali 5-0 . Ogólnie widzę sporo podobieństw (Pirlo i Koeman może nie są jacyś wybitni ,ale podstawowa jedenastka szału nie robi a ławka rezerwowych jest dość wąska jeśli chodzi o jakościowych graczy, jak nie Covid to kontuzje de Ligt Fati Pique Dybala .

Panowie jak żyć ?

Visca el Barca!
Forza Juve!
COYG !!!!!!

1

@Thomas99PL Wyrazy współczucia zatem :P Przy okazji de Ligt* ^^

konto usunięte

1

@Mario96w Literówka poprawiona, dzięki śliczne :)

konto usunięte

0

@Thomas99PL Kibicowanie Barcelonie, Juventusowi i Arsenalowi nie jest takie złe wbrew pozorom. Znam samobójcę, który kibicuje Dortmundowi, Tottenhamowi i Napoli. Takie połączenie przegrywów dopiero musi boleć.

konto usunięte

1

@Khajio Juve życzę w tym roku LM bo serie A nie wygrają (Inter odpadł z pucharów i mają luźny terminarz ) . Barcy życzę La Ligi i braku kompromitacji, Arsenaolwi to Ligi Europu i bycia w top 6.

Wszystko jest praktycznie si-fi z obecnymi kadrami .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?