La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1574 Culés

1

Zszokowała mnie decyzja, że Brzęczek odchodzi z reprezentacji. Przecież nowemu selekcjonerowi (nawet z zagranicy)będzie ciężko stworzyć w tak krótkim czasie zespół pod siebie, poznać zawodników, a przecież wiosną nadchodzą eliminacje do mundialu gdzie rozpoczynamy od meczu wyjazdowego z rywalem, z którym na pewno będzie się bić o drugie miejsce w grupie, a później przecież rozpocznie się turniej finałowy Euro (który miejmy nadzieję na pewno się odbędzie).

Wiadomo że styl gry naszej kadry nie był porywający, ale przecież przeszliśmy jakoś na spokojnie te eliminacje i zaczęliśmy wygrywać z rywalami na swoim poziomie (Bośnia, Ukraina).
Kto wie może presja dziennikarska i ekspercka w naszym kraju miała wpływ na tą decyzję.
No ale cóż,Jurkowi trzeba bardzo podziękować za pracę włożoną w prowadzenie reprezentacji i za wyniki z nią osiągane

2

@kubix05 Brzęczek nie był w stanie stworzyć drużyny przez 2 lata :D A mecz z Ukrainą to był sparing wygrany na farcie.

0

@kubix05 będzie łatwiej usprawiedliwić niepowodzenie na Euro. Z Brzęczkiem i tak zmierzali do nikąd, byłby wstyd po meczach, a tak po turnieju powiędzą że gra się poprawiła ale selekcjonerowi zabrakła czasu na ustawienie drużyny.
Moim zdaniem asekuracyjne zagranie ze strony PZPN.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?