La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1174 Culés

0

Valdes vs ter Stegen? I dlaczego? Jestem ciekaw waszych opinii. Pewnie jeśli chodzi o umiejętności to ter Stegen wygra. Jeśli chodzi o charyzmę to Valdes. Kolejna sprawa że Valdes należy do drużyny która była absolutnym topem natomiast ter Stegen już nie. Czy nie macie wrażenia że umiejętności bramkarskie spadają na drugi plan, gdy potrzebny jest ktoś z charyzmą w drużynie? W złotej Barcy było paru gości z ,,jajami" jak np wspomniany Valdes czy Puyol natomiast tu nikogo nie ma takiego. Nasi piłkarze to miękie chłopaki. Wszyscy za grzeczni moim zdaniem. Nawet wychowankowie nie potrafią opieprzyć starej gwardii; mam tu na myśli Fatiego, Puiga, Araujo. Lub świeżych zawodników jak de Jong, Dest, Gryzak. Czemu w drużynie mamy samych grzecznych chłopaków bez jakiejkolwiek charyzmy....A nowi zawodnicy powinni opieprzyć takiego Busiego, Pike, Lengleta, Albę za słabe mecze. Młodzi powinni opieprzyć stare gwiazdki za słabe mecze nw czemu tego nie robią... Może gdyby to zrobili to by im się głupio zrobiło i by się wzieli za robotę. Co o tym myślicie zapraszam do dyskusji. :)

0

@LeoMessi1994 Ter stegen w tamtej Barcie to by byla miazga

2

@LeoMessi1994 odnoszę wrazenie, że Valdes jest strasznie niedoceniany. Ter Stegen ma średnio 5/6 okazji na mecz gdzie musi się wykazać. Valdes miał max dwie (oczywiście z wyjątkami). Wiele się pamięta jego baboli, ale wydaje mi się, że Niemiec jeszcze nie osiągnął poziomu, który Victor prezentował w ostatnich dwóch sezonach u nas (chyba dwa ostatnie, możliwe że lata mi się pomyliły)

2

@LeoMessi1994 Ja pamiętam bardzo dobrze początki Valdesa. I muszę powiedzieć że troszkę prawdy w tym było że to jest nasza odpowiedź na wychowanka w bramce Realu. Człowiekowi podnosiło się tętno przy każdym strzale i dośrodkowaniu nawet z pozoru prostym....
Potem oczywiście on swoją grę i formę ustabilizowal ale zdarzały mu się nie tyle klopsy co decyzje nie zrozumiałe dla nikogo.

konto usunięte

1

@FCB24 No właśnie, ter Stegen ma więcej pracy w meczu, niż miał Valdes. Gdyby dać Valdesa do obecnej drużyny, to nie wiem czy byłoby tak wesoło. Oczywiście to tylko gdybanie.

0

@tristan87 no właśnie, ma więcej pracy i przez to ma więcej udanych interwencji i przez to może działać na podświadomość, że jest lepszy. Nie chcę jakoś obniżać talentu Niemca, tylko bardziej pokazać jak Valdes był niedoceniany.

konto usunięte

0

@FCB24 Zgoda. Valdes był niedoceniony.

0

@FCB24 też mi się wydaje że Valdes jest niedoceniany przez wiele ludzi. W końcu on tez miał wpływ na to że Barca wtedy była najlepsza. Cegiełkę swoją dołożył szkoda że tak mało osób to docenia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?