La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 737 Culés

7

A tak w ogóle to dlaczego Bartomeu nie bierze żadnej odpowiedzialności za to, co zrobił z tym klubem? Czy Barcelona nie może go prawnie pociągnąć do spłacenia chociażby części strat? Przecież to on jest głównym winowajcą, doprowadził ten klub do ruiny, sprzątają za niego inni, a on sobie tak odszedł jakby nigdy nic i tyle?

0

@Pawlak1992 A kto ma to zrobić skoro nawet nie został wybrany prezydent?

0

@Pawlak1992 Niestety na to wygląda...

0

@Kwiatek67 Nowy Prezydent jak zostanie wybrany.

3

@Pawlak1992 nikt go nie skaże. Straty są głównie wynikiem pandemii a za to go nie mogą skazać. Wcześniej klub dobrze funkcjonował. Nie było strat finansowych

1

@AlwaysBlaugrana nie funkcjonował dobrze skoro już majstrował z wymianą bramkarzy

0

@AlwaysBlaugrana Nie sądzę aby dług wzrósł aż do miliarda euro tylko dlatego, że przez kilka miesięcy była pandemia. To było wynikiem złego zarządzania przez całą kadencję, między innymi kupowania piłkarzy za setki milionów, a sprzedawania za grosze, ciągłe przedłużanie umów z emerytami i podnoszenie im pensji co rok.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?