- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1969 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1969 Culés
0
Zgłosiłem reklamację tv na stronie Rtv Euro Agd 5 dni temu, do tej pory cisza. Dostałem wtedy od razu maila z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia i numerem reklamacji. Sprawdzam na ich stronie status reklamacji, ale wychodzi komunikat że reklamacja o tym numerze nie istnieje. Czy jeśli oni przez 14 dni się nie odezwą mogę domagać się zwrotu gotówki za sprzęt?
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@pikass14 Najlepiej zadzwonić do nich i pilnować sprawy, bo potem będziesz się męczyć żeby odzyskać kasę. ;)
0
@tobiasson92 niby tak, ale usterka to pilot, w zamian mam apkę do sterowania tv więc da się żyć, a jak ich przetrzymam i minie 14 dni to chyba mogę żądać zwrot hajsu? Trochę Januszowe podejście, ale jak mogę mieć za frajer nowy tv to czemu nie :D
2
@pikass14 najlepiej kontaktować się telefonicznie, mailowo to średnio widzę dziennie setki zgłoszeń a telefonicznie sprawdzą co i jak
1
@pikass14 To termin instrukcyjny więc to nie tak działa ;) Art 560 §2 Kodeksu cywilnego.
1
@pikass14 Tak, reklamacja pilota i dadzą Ci nowy tv xD Oj januszerka weszła za mocno :D
W reklamacji zaznaczasz dotyczy ona akcesoriów czy samego urządzenia. Przede wszystkim, jeśli dobrze zgłosiłeś tą reklamację w ogóle (raczej tak skoro dostałeś maila) to sklep ma 14 dni na ustosunkowanie się do niej. W tym czasie powinni dać decyzję co robią. I jak już się skontaktują to powiedzą jak chcą to załatwić. Przy pierwszej reklamacji mogą chcieć naprawiać, ale przy pilocie wątpię, raczej wyślą nowy. Tylko że ten i tak będziesz musiał dostarczyć do punktu. Nie wiem czy coś się zmieniło w procedurach w czasach Covid
1
@Bykunn kolego nie wiem co jest "zdupcone" tv czy pilot ;p
0
@pikass14 Teoretycznie tak dlatego w normalnych czasach nawet jak się wypełniało formularz przez neta, to przychodziło się do punktu i tak był wstępie taki pilot sprawdzany.