- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1448 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1448 Culés
1
Jak słaby sezon będziemy mieli na trenera Erik ten Haag on by się sprawdził na 100 %
0
@MarcelNJ11 Ja do dzisiaj się zastanawiam czemu nie został on naszym trenerem. Na pewno byłby to lepszy wybór niż Koeman :P
0
@4drian0 Pewnie kryzys Ajaxu i nieudolne próby wyjścia z niego przez pół roku o tym zadecydowały.
0
@4drian0 podobno Bayern o niego będzie się starał
1
@MarcelNJ11 Przecież oni mają fajnego trenera.
0
@4drian0 ten Hag nie ma DNA Barcy to nie moze byc przeciez.
0
@AlexDark00 mnie się nie pytaj mówię co czytałem :D .
0
@4drian0 a co zlego robi Koeman ?
1
@Tomek54321 Ma chyba większe niż Valverde. Ajax gra bardzo fajną piłkę za jego kadencji.
0
@MarcelNJ11 Nawet Ten Hag by ci tu z tej kadry nie wygrał potrójnej korony. Mamy na szpicy Braitha, 1,5 LO, na PO ze względu na urazy gra Mingueza, na LS wystawiają Griezmanna, jest jeszcze w odwodzie Trincao, Czego tu oczekiwać?
0
@kaamil1910 Wyników mu nie robi. Ciężko z tą kadrą robić wyniki jaką mamy obecnie.
0
@Coutinho007 dokladnie . Ja jestem ciekaw jakim skladem zagramy kiedy wróci Fati ;D
0
@Coutinho007 wywalić pół składu kupić nowych . A kasy nie ma to wiem :D.