La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1453 Culés

konto usunięte

0

Ale byłyby jaja jakby Real Madryt wygrał Champions League w tym sezonie.Oni się umieją motywować na LM i nie jest to wcale wykluczone,choć powiem szczerze nie sadze żeby się im to udało ale niewiadomo.Pakt Zidane’a z diabłem może być uaktywniony w najmniej oczekiwanym momencie :D taka myśl mi podsunął dzisiaj mój kolega na codzień kibic Liverpoolu.Mówi że słuchaj biali odpadli z CDR,w lidze maja małe szanse,pewnie rzuca wszystko na LM i wtedy różnie może być

4

@Mixtape I dostaną oklep

konto usunięte

1

@CatalanDream oby się sprawdziły twoje słowa ;)

1

@Mixtape potrafią się motywować ale bez Cristiano z przodu to nie ta sama drużyna co wcześniej

konto usunięte

0

@trolownik w pełni się zgadzam i liczę właśnie na to że zabraknie im tej magicznej 7

0

@Mixtape ten sezon jest tak porąbany, że Ateltico, Real i Bayern odpadają w swoich krajowych pucharach z, nie bójmy się słów, amatorami. Juve w lidze slabo gra, to samo my, PSG nie dominuje w ogórkowej lidze....się nie zdziwie jak w finale LM będzie druzyna pokroju Lipska czy Atalanty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?