La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1620 Culés

12

A ja uważam, że źle zrobili z Lampardem. Ale, że ich nie lubię to mam to gdzieś.

1

@arasz1819 Jednak no wyniki go nie bronią. Miała być walka o mistrzostwo, wydali 200 milionów w lato, a jest środek tabeli, więc zrozumiałe. Trochę szkoda Lamparda :/

konto usunięte

1

@arasz1819 zmianę oceniam raczej na minus, moim zdaniem Tuchel to nie jest jakiś wybitny trener.

1

@Barcza223 W pierwszym sezonie nie było źle. W tym sezonie uważam, że trenerzy powinni być dużo łaskawiej osądzani. A u nich jeszcze trochę tych transferów było i to też potrzeba czasu żeby zatrybiło. Ale to moje zdanie. Roman nich bierze Tuchela, zobaczymy gdzie go to zaprowadzi. Oby nigdzie :]

Edit: Zobaczymy jak Arsenal wyjdzie na tym, że pozwolili Artecie przetrwać mega kryzys. Grają coraz lepiej i jeszcze mogą spokojnie skończyć w pucharach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?