La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1699 Culés

6

Najcudowniejszym "argumentem" lewicy jest to, że "żyjemy w średniowieczu", "w latach 90 się zatrzymaliśmy".



Pytam lewicowców. W jaki sposób to nadaje wartość, wiarygodność merytoryczną i intelektualną waszym wpisom w tematyce światopoglądowej ?

Dla mnie to slogan, którego używa się w przypadku braku argumentów.

2

@Majkel34 dodałbym jeszcze z tego co zauważyłem w mojej 3 miesięcznej karierzej politycznej, że wyśmiewanie też jest dobrym argumentem

3

@Majkel34 to argumenty z tej samej półki co słowa drugiej strony o tradycji i o tym że kiedyś tak nie było, co ma uwiarygadniać to, że teraz też tak nie powinno być.

0

@Majkel34 Średniowiecze skończyło się po latach 90?

3

@Majkel34 Lata 90 bronią się tym, że wtedy nie zastanawiano się, czy szachy czy też karty są grami, które poniżają kobiety i osoby o innym kolorze skóry niż czarny. :D A poprawność polityczna w filmach po prostu nie istniała, co też dla mnie jest ogromnym plusem. Dlatego średnia to ujma jeśli chodzi o kwestie światopoglądowe.

0

@July_6_BcN podałem dwa przykłady "średniowiecze" i to co przeczytałem bodajże dzisiaj "zatrzymaliśmy się/ cofnęliśmy do lat 90". Kompletny bezsens.

1

@Majkel34 Sorki, nie ogarnęłam, że są dwa cudzysłowy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?