La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1887 Culés

12

W sumie sytuacja z aborcją to doskonały przykład na to jak bardzo PiS ma w tyłku Polaków i komfort społeczeństwa. Im zależy na skłóceniu każdego z każdym. Wszystko jest kwestią układów, w tym wypadku pewnie z kościołem. Szczerze mówiąc właśnie m.in. dlatego Kaczyński jest dla mnie kimś znacznie gorszym niż Tusk i nic na to nie poradzę. Tuskowi można dużo zarzucać ofc, ale Kaczyński to po prostu niebezpieczny i jak dla mnie chory na nienawiść człowiek. Czerpie satysfakcje z chaosu w społeczeństwie, czerpie satysfakcje z ubliżania, czerpie satysfakcje z chamstwa... Kaczyński zawsze dla mnie będzie znacznie niżej niż Tusk i znacznie poniżej jakiegokolwiek, choćby minimalnego progu zaufania. Najgorsza partia po 89. Zdecydowanie.

2

@macio_944 Otóż "Dziel i rządź" działa doskonale.

1

@macio_944 Powiedziałbym co myślę o tej partii, ale jestem zbyt kulturalna osoba..

2

@macio_944 „Będzie Was PiS....” nie dokończę w obawie przed banem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?