La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1606 Culés

1

Mam przeczucie, że wczorajszy dzień był dniem zwrotnym. Cała Europa się zamyka, to i nasz rząd musiał mieć jakiś powód by się zamknąć jeszcze bardziej. Teraz złoży na protesty. Od dłuższego czasu stosunek wykonanych testów do ilości pozytywnych mieścił się w granicach 10%, wczoraj już znacznie podskoczył do 14%. Nie chodzi mi o to, że wczoraj zaczęły się protesty i od razu wzrost %, po prostu wydaje mi się, że znów zaczynają manipulować danymi żeby mieli wymówkę.

7

@Xwowrak Jedyny powód to całkowite zniszczenie gospodarki, osłabienie przyszłego pokolenia dorosłych i bezwzględne dążenie do wprowadzenia "nowego porządku".

1

@goryl-16 politycy w jednym kraju, ba z w jednej partii nie potrafią się ze sobą dogadać, ale potrafił się dogadać cały świat "elit"?:)

0

@Nieznajomy w kwestii światowej politycy to nie elity, a tylko pionki. W kraju politycy przy obecnym układzie nie mają żadnego celu, żeby się oficjalnie dogadywać. Przedstawienie trwa, ludzie się kłócą, a sprawy ważne i ważniejsze głosowane są ramię w ramię. Gdyby PO było przy władzy to jestem pewny, że mielibyśmy to samo.

0

@goryl-16 ok no to nie politycy a biznesmeni, masoni kto tam chcesz. Oni też nie są w stanie się ze sobą dogadać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?