- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1138 Culés
Gorące dyskusje
Kessie
15
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
27 odpowiedzi
Encore
2
Yamal na koniec kariery będzie najlepszym asystentem all timehttps://x.com/TouchlineX/status/207117... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1138 Culés
9
Widzieli jedenastkę dekady przedstawioną przez IFFHS?
Neuer
Lahm, Ramos, Van Dijk, Marcelo
Kroos, Modrić, Iniesta
Messi, Lewandowski, Ronaldo
I teraz pytanie - za co tu jest van Dijk? Za dobre 2-3 lata?
No i szanujmy się, ale Suarez > Lewandowski. Dwa złote buty w erze Messiego i Ronaldo zdobyte w dwóch, najsilniejszych ligach. Do tego lepsze staty (gole+asysty). Reszta względna.
4
@Yosemite Alves za Lahma
12
@Yosemite Kroos zamiast Xaviego xD
1
@Yosemite
Lewandowski 71 bramek w Lidze Mistrzów.
Suarez 26 bramek w Lidze Mistrzów.
Myślę że to zdecydowało. Lewandowski w najtrudniejszych rozgrywkach Świata bije na głowę Suareza. Do tego Robert w 2019 i 2020 roku najlepszy strzelec Roku Kalendarzowego.
2
@Yosemite Alves -> Lahm
Bonucci -> Van Dijk
Suarez -> Lewandowski
Z resztą się zgadzam.
4
@FC1899Barca Ale to nie jest jedenastka dekady Ligi Mistrzów, tylko wszystkich rozgrywek, zapewne włącznie z reprezentacją. Bez jaj, na mnie większe wrażenie robią dwa złote buty w erze Messiego i Ronaldo i to w Premier League i LaLidze... Lepsze staty ogółem ze wszystkich rozgrywek ma Suarez, który w ostatniej dekadzie jest po prostu lepszy.
4
@Avatarr Według mnie dobra decyzja z Kroosem. Xavi odszedł z reprezentacji w 2014, rok później z Barcelony. Pozostałe 5 lat to trzy triumfy z rzędu w lidzę mistrzów Kroosa, a i przed 2016 nie był anonimowy, bo mundial z Niemcami czy liga mistrzów z Bayernem.
0
@Yosemite To tym bardziej Robert jest lepszy. Ma więcej bramek zarówno w całej karierze jak i w Reprezentacji od Suareza będąc rok młodszy i zaczynając później Europejska karierę aniżeli Urugwajczyk.
1
@FC1899Barca No, ale nie bierzemy pod uwagę całej kariery, tylko lata 2011-2020. To różnica spora, bo pewnie wliczasz gole z wcześniejszych lat.
Gole na Mistrzostwach Świata (2014 i 2018):
Suarez - 5
Lewandowski - 0
Złote buty:
Suarez -2
Lewandowski - 0
Można też w tym kierunku iść. Suarez w 2011 roku zaprowadził Urugwaj do wygranej w Copa America. Nie sugeruj się tylko klubami.
2
@Homeopata8989 To co robi zatem Lahm? Jak jest on, to zamiast Kroosa powinien być Xavi.
0
@Rewolucja123 W komentarzu wyżej Lahma też wymieniłem na Alvesa. I Xavi i Lahm według mnie nie mają prawa być w tej "11" DEKADY.
Komentarz usunięty przez użytkownika