La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1547 Culés

2

CBOS opublikował sondaż dotyczący poparcia Polaków dla rządu. 33 procent ankietowanych wyraża aprobatę dla gabinetu Mateusza Morawieckiego, a 40 procent jest jemu przeciwna. Sam premier może liczyć na poparcie 39 procent badanych wobec 47 procent głosów przeciwnych. Aż tak nisko w CBOS-ie? :D

konto usunięte

7

@tobiasson92 o 33% za dużo...

konto usunięte

1

@ksobi to ci dla których 500+ jest głównym źródłem dochodu

1

@Quavosk nie tylko, ludzie po prostu kochają żyć w niewiedzy. Przekaz z jednego źródła im starcza i nie chcą "marnować" czasu na poszperanie innych źródeł a, że w Polsce państwówka w wielu domach to tradycja to mamy co mamy. Pokrywa się to z wykształceniem co pokrywa się automatycznie z poparciem takiego PISu i nie ma się tu co czarować ani obrażać, że ktoś szufladkuje słabo wykształconych. Widać od kilku lat to dokładnie na wyborach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?