- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1079 Culés
Gorące dyskusje
Kessie
15
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
27 odpowiedzi
Encore
2
Yamal na koniec kariery będzie najlepszym asystentem all timehttps://x.com/TouchlineX/status/207117... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1079 Culés
10
Elon Musk robi lepszy PR Cyberpunkowi i Redom niż sami Redzi :)
No i też ważne jest to, że nie przesadza. Bo faktycznie to co już wiele razy mówiłem: poza fabułą, niektórymi questami, ogólnym klimatem, postaciami, dialogami i muzyką to właśnie estetyka, artyzm i kreatywność są największymi zaletami Cybera.
@Jakchcesz @YoNoEntiendoNada @don'T.R.I.P.e @Janas11224 @MesQueUnClub_87 @Pawc10 @Shroud @Spotles @koksik2700
4
@macio_944 Wiadomo było, że odbiją. :P
1
@macio_944 pewnie ma akcje xD czy nie mógłby tak robić?
2
@macio_944 @clyde @Bykunn @Janiama @Ghotti Was też oznaczam jakby co, choć ten komentarz to raczej kolejna z nic nie wnoszących ciekawostek :)
4
@NaFazieHitman Po co komuś, kto mógłby wykupić z 50 takich firm jak CD Projekt na siłę mówienie, że gra jest spoko?
1
@macio_944 biznes to biznes :D nie wiem promuje oporowo tą grę na każdym kroku i zastanawia mnie to zjawisko :P
1
@NaFazieHitman Myślę, że Elon właśnie ma w dupie jakieś hejty, domysły itp. A trochę go może to nawet bawi, jak ludzie lawinowo krytykują, a niektórzy wręcz hejtują. Bo krytyka się należy. No, ale jak ktoś nie grał, a krytykuje, to trochę dziwne. Jak mówi, że mu się podoba, to mu się podoba i widocznie ma taką wolę "pomocy" Redom, bo zrobili świetną grę. :P
1
@macio_944 czekam na patch żeby ograć na XsX doszedłem do 2 aktu i olałem
1
@macio_944 Dzisiaj potężne spadki
1
@macio_944 Mysle, ze duzo rzeczy znajdujacych sie w CP2077 nawiazuje, chociazby nieswiadomie, do planow Muska (latajace czy tez samoprowadzace taxi, cybernetyka, itp.) tak bardzo, ze kupila go wizja Redow. ;D