- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1675 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
kodi77
43
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1675 Culés
26
Przed sezonem po zatrudnieniu Koemana większość użytkowników pisało tutaj, że nie spodziewa się niczego wielkiego po tym sezonie, że będzie to sezon przejściowy, wynikający z tragicznej sytuacji finansowej klubu, przez co nie można przeprowadzić rewolucji w składzie, która jest potrzebna jak woda na pustyni. Ale mają nadzieję, że Koeman będzie wprowadzał młodych graczy i podkładał grunt pod sukcesy, które mogą nadejść gdy już wyjdziemy z finansowego dołka.
Czy ich oczekiwania się spełniły? Tak. Koeman wprowadza młodych graczy: Pedri, Dest, Mingueza, Araujo, Fati, Trincaco. Stawia na zawodników z rezerw. I jako tako nam idzie.
Ale oto okazuje się, że Koeman jest do kitu bo nie prowadzimy w lidze, bo nie wyszliśmy z grupy LM na pierwszym miejscu, bo dotarliśmy do finału Superpucharu Hiszpanii, ale go przegraliśmy, bo nie wygrywamy z przeciętnymi zespołami po 6:0. Nagle priorytety ludzi się tu zmieniły.
Oczywiście to nie ważne, że wciąż liczymy się w walce o trzy trofea, że zajmujemy w lidze 3 miejsce gwarantujące udział w LM, że jesteśmy w ćwierćfinale Pucharu Króla. Nie ważne, że przez kontuzje wypadli Fati, Pique, Dest, Roberto, Coutinho, a wcześniej Dembele, Ter Stegen i Umtiti. Nie ważne, że mamy miliardowy dług i nie możemy nikogo kupić, że nie mamy prezydenta i jest burdel w zarządzie. To wszystko jest nic nie ważne, mamy grać jak za Guardioli i tyle, a jak nie, to trener do zwolnienia.
Śmieszne.
0
@Pawlak1992 czekaj to jest sezon przejściowy? To jaki będzie następny zakładając że Leo odejdzie?
3
@Bobo25 amyslisz ze w tym burdelu narobionym przez Bartka tylko jeden sezon bedzie przejsciowy ??
0
@Bobo25 Sezon przejściowy będzie dopóki nie wyjdziemy z finansowego dołka aby przeprowadzić rewolucję w składzie. Teraz możemy tylko starać się coś zrobić w tych pucharach.
0
@haryveb944 obstawiam 14.
0
@Pawlak1992 pucharach? chyba tylko w PK bo jeśli chodzi o LM trener publicznie wywiesił biała flagę...
1
@Bobo25 A to my już odpadliśmy z LM? Dziwne, ja widzę że gramy w 1/8 finału z PSG.
0
@Pawlak1992 trener już się poddał...
0
@Bobo25 Nic takiego nie widzę.
0
@Pawlak1992 a ja tak.
0
@Bobo25 To wyjaśnij na czym opierasz swoje spostrzeżenia.
1
@Pawlak1992 No bo to jest takie typowe myślenie dzieciaków. Po oklepie w Superpucharze 2017 ile było głosów że sezon na straty, najsłabsza Barça od 10 lat, cudem będzie jak awansujemy do LM, a Real wszystko wygrywa. Skończyło się pewnym dubletem i frajersko przegranym rewanżem w ćwierćfinale i już że fatalny sezon.
0
@Pawlak1992 przeczytaj proszę kilka moich komentarzy sprzed kilku, kilkunastu minut. Nie chce mi się powtarzać po raz kolejny.