La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1279 Culés

konto usunięte

2

Gdyby jakims cudem udalo sie sprowadzic Haalanda kosztem Coutinho np. i sciagnac 3 darmowych zawodników to bylby naprawde swietny sklad :)
Stegen/Pena
Dest/Roberto
Araujo/Umtiti/Garcia/Lenglet
Alba/Balde
De Jong/Busquets/Wijnaldum
Fati/Dembele/Griezmann/Messi/Pedri
Haaland/Depay
Pozostali, ktorych nie wymienilem wg mnie powinni odejsc :) Firpo, Trincao, Coutinho, Neto, Pjanic. :)

2

@culesjasiules Jeszcze jest Emerson na PO.

konto usunięte

1

@AlexDark00 racja :) ale mysle ze chca go sprzedac :) kilka klubow sie interesuje a kaska potrzebna :)

2

@culesjasiules No ciekawe co z nim będzie. Mógłby walczyć z Destem o skład, a wtedy Roberto mógłby przejść do pomocy i Pjanić mógłby odejść.

konto usunięte

0

@AlexDark00 albo Roberto odejść a Pjanić zostać :)

1

@Avatarr Roberto młodszy i do tego może grać na kliku pozycjach poza tym raczej mniej zarabia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?