- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1595 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1595 Culés
5
Wojskowe ćwiczenia "Zima-20" skończyły się blamażem i całkowitą klęską informuje portal Interia. Symulacja wskazała, że po pięciu dniach wojna była przegrana, a polska armia przestała istnieć.
W ćwiczenia sztabowych wzięło udział kilka tysięcy oficerów. W symulacjach uwzględniono zamówione przez Polskę - choć jeszcze niedostarczone - nowe systemy uzbrojenia: zestawy przeciwlotnicze Patriot, artylerię rakietową HIMARS i wielozadaniowe samoloty F-35.
Okazuje się, że niewiele dało m.in. "wzmocnienie wschodniej flanki". Obrona wschodu Polski spowodowała rozbicie znajdujących się tam jednostek i potężne straty.
Według informatorów portalu już piątego dnia wirtualnego konfliktu przeciwnik znalazł się na linii Wisły i okrążył Warszawę, strategiczne porty zostały zablokowane lub zajęte. Lotnictwo i Marynarka Wojenna przestały istnieć, mimo wsparcia NATO. Na wschód od Wisły polskie jednostki miały ponieść druzgocącą klęskę. Pierwszorzutowe bataliony straciły od 60 do 80 proc. stanów. Przegrane ćwiczenia miały wywołać ogólną konsternację w armii i MON.
Jesteśmy jako państwo w tragicznym stanie. Armia przez lata zaniedbań jest nieprzygotowana do żadnej wojny.
0
@barcelonaLM No jak sie odnawia jakieś czołgi z 1980 to co się dziwić xD
https://wiadomosci.wp.pl/burza-wokol-czolgow-t-72-za-175-mld-zl-wyklepia-i-odmaluja-takie-skorupy-6406363452708993a
0
@barcelonaLM ale ten kraj to mem, masakra xDD
0
@barcelonaLM Już wcześniej pisałem komentarz :D Ten scenariusz z 5 dniami zakłada wojnę, która nigdy się nie odbędzie :D Jedyne wojny jakie mogłyby się teraz tu odbyć to takie trwające 5 lat albo 5 godzin :D
0
@Bykunn No to racja, ale Rosja atakując ze wschodu nie będzie od razu używać broni atomowej, tylko spróbuje konwencjonalnie zaatakować i jak widać, może im się to bardzo opłacać, bo Polskę zajmą w kilka dni. Także nie widzi mi się atak nuklearny NATO, a na pewno nie w fazie, kiedy Rosja zajmuje Polskę
0
@barcelonaLM Rosja nigdy nie zaatakuje NATO ;) Śpij spokojnie. Jedyny scenariusz gdzie, gdzieś tam na mglistym horyzoncie byłby w stanie rozważyć to opcja z zielonymi ludzikami jak na Ukrainie. Ale i to jest mega nieprawdopodobne.
0
@barcelonaLM Pięć dni w trybie Rambo, w pierwszym dniu Polska była by sparaliżowana bombardowaniami.