- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1307 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
17
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1307 Culés
4
Co do błędy Umtitiego przy bramce na 1-0 to muszę chłopa bronić bo jednak zachował się bardzo po Barcelońsku i chciał wyjść spod pressingu bez bezpiecznych wybić piłki na oślep. Kto uważa, że popełnił fatalny błąd i jest słaby... To polecam przede wszystkim zobaczyć jak chłop wyglądał przed kontuzją kolana, od momentu przyjścia w 2016 tak naprawdę z marszu został liderem naszej defensywy i trzymał ją w ryzach niejednokrotnie kryjąc Pique czapką gruszek. Następnie należy przypomnieć jak często w takich sytuacjach zachowywał się Lenglet? Przecież gość takie piłki to wybijał na oślep wpost pod rywali, którzy z łatwością podchodzili pod nasze pole karne i zdobywali gole. Ile już takich bramek straciliśmy przez nieudolność Lenglet po wybiciach na oślep? 5 może dziesięć, jeszcze parę Pique dołożył. Powinnyśmy się cieszyć, że przynajmniej jeden obrońca dobrze się czuje z piłką i potrafi grać przy presji rywala, a także dobrze ją wyprowadza. Takie błędy się zdarzają i nawet sam Guardiola to mówi chociaż stawia na dobrych techniczne stoperów. Dajmy Umtitiemu czas na powrót do formy i odbudowanie kondycji, a razem z Araujo i od lata Garcią będą stanowili o sile formacji obronnej FCB! Niech defensywa w końcu zacznie grać na miarę tej Barcelońskiej. Pozdro :J
1
@Barca_Big_Moment W punkt!
1
@Barca_Big_Moment Popełnił błąd, mógł z pierwszej zwrócić do jednego z kolegów, daj mi się dorwać zaraz do powtórki i pokażę te opcje. 5 minut zostało meczu. :P
3
@Barca_Big_Moment Tak, ale zdecydowanie bardziej martwi ta druga bramka. Wyglądał jakby ciągnął wagon z węglem. Oby się poprawił pod względem motorycznym
0
@Barca_Big_Moment mogl odegrac z pierwszej do Griezmanna.
1
@Wossi61FCB Miejmy nadzieję, że się poprawi :D
@Rewolucja123 Mógł, a nawet powinien zagrać do najgłębiej ustawionego pomocnika, który pełni rolę cofniętego rozgrywającego jednak Busi do piłki nie wyszedł, stąd zwykły błąd w precyzji.
1
@Barca_Big_Moment nie ma co bronić Umtitiego bo zaliczyl dwa babole .
Akurat Lenglet w wybiciu nie ma takiego problemu.
0
@Barca_Big_Moment A co nie popełnił błędu i nie jest słaby bo w 2016 grał bardzo dobrze? Co to ma do rzeczy z jego aktualną dyspozycją. Czyli Messiego nie można nigdy krytykować bo kiedyś grał jeszcze lepiej?