La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1310 Culés

0

Pamiętam że kiedyś ktoś pisał że Barca spróbuje Trincao w środku pola. Co wy ogólnie na to? Gość trochę się męczy na tym skrzydle, a uważam że jakiś potencjał ma. Dobre warunki fizyczne, dynamika. Zobaczyć go przed De Jongiem, mogłoby być ciekawe.

1

@kamilop Moim zdaniem przydaloby mu się wypożyczenie do jakiegoś klubu gdzie by grał i był ważną postacią. Gość talent ma niewątpliwie ale wygląda tak jakby grał z blokadą na nogach.

0

@Azi Na prawej na pewno

1

@Striker Można sobie żartować ale naprawdę odnoszę wrażenie że on czasem bardziej musi się skupiać nad kontrolą zwieraczy niż na graniu. Tak się nie da grać w piłkę na tym poziomie. Może zły Leo nakłada na niego niepotrzebną presję? ;)

2

@kamilop nie oglądałem go w Bradze, ale ludzie chyba za dużo w nim widzieli, od razu drugiego Nani. U nas na razie się jeszcze absolutnie niczym nie wyróżnił. Mam wrażenie, że on nawet szybki nie jest. Niech usiądzie na kilka meczy, pomyśli i może mu to dobrze zrobi. Koeman już z Dembele, Griezmann zrobił wartościowych piłkarzy to i może z niego coś "wyskrobie"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?