- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2129 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
142
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2129 Culés
32
Wczoraj byłem dumny że jestem kibicem Barcelony, w czasie meczu byłem bardzo spokojny jakoś czułem że to wygramy. No ale w 87 minucie tej wiary już niestety nie miałem. Taki mecz pokazuje że w sporcie wszystko jest możliwe i warto wierzyć do ostatniej minuty. Człowiek co raz starszy i mnóstwo takich meczów widział ale ciągle się uczy tego samego, cierpliwości. Teraz najważniejsze by ten triumf przekuć na następne mecze. Pamietam że po wielkim meczu z PSG przegraliśmy następny ważny mecz ligowy a w LM zniszczył nas Juventus.
5
@Janiama Ja od dawna też. Nareszcie zagrali to co się od nich oczekuje i zrobili piękny Comeback na trudnym terenie z solidnym zespołem. Może to nie był taki sam jak z PSG ale i tak cieszy :)
5
@Janiama ostatnie mecze tylko budują ten zespół i robią atmosferę. To widać. Tex mnie to cieszy, ze oni do końca grali, a nie spuścili głowy. Taki Alba, który słynie z tego ze psycha mu siada w takich meczach, to wczoraj przy 2:0 dla Granady nie załamał się
1
@Janiama ja po cichu liczyłem, a jak pierwsza wpadła to już byłem pewny że druga też będzie :-)
2
@Janiama Strasznie głupio wyszło z tym Juve. Po tym rewanżu z PSG byłem pewny że LM będzie nasza.
1
@Janiama Dlatego wcale się nie zdziwię, jak ostatecznie przegramy ten puchar.
Pisałem po wygranym 2-1 meczu z Athletic, że nie widzę wielkiego progresu, to się lament podniósł.
Trudno było trafić coś z gry, znowu wylew w obronie, plus sytuacje przeciwnika.
Przyszedł kolejny mecz (w pucharze) i znowu dwa wylewy w obronie i prawie przegrana, niewykorzystane sytuacje.