La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2129 Culés

konto usunięte

32

Wczoraj byłem dumny że jestem kibicem Barcelony, w czasie meczu byłem bardzo spokojny jakoś czułem że to wygramy. No ale w 87 minucie tej wiary już niestety nie miałem. Taki mecz pokazuje że w sporcie wszystko jest możliwe i warto wierzyć do ostatniej minuty. Człowiek co raz starszy i mnóstwo takich meczów widział ale ciągle się uczy tego samego, cierpliwości. Teraz najważniejsze by ten triumf przekuć na następne mecze. Pamietam że po wielkim meczu z PSG przegraliśmy następny ważny mecz ligowy a w LM zniszczył nas Juventus.

5

@Janiama Ja od dawna też. Nareszcie zagrali to co się od nich oczekuje i zrobili piękny Comeback na trudnym terenie z solidnym zespołem. Może to nie był taki sam jak z PSG ale i tak cieszy :)

konto usunięte

5

@Janiama ostatnie mecze tylko budują ten zespół i robią atmosferę. To widać. Tex mnie to cieszy, ze oni do końca grali, a nie spuścili głowy. Taki Alba, który słynie z tego ze psycha mu siada w takich meczach, to wczoraj przy 2:0 dla Granady nie załamał się

1

@Janiama ja po cichu liczyłem, a jak pierwsza wpadła to już byłem pewny że druga też będzie :-)

2

@Janiama Strasznie głupio wyszło z tym Juve. Po tym rewanżu z PSG byłem pewny że LM będzie nasza.

1

@Janiama Dlatego wcale się nie zdziwię, jak ostatecznie przegramy ten puchar.
Pisałem po wygranym 2-1 meczu z Athletic, że nie widzę wielkiego progresu, to się lament podniósł.
Trudno było trafić coś z gry, znowu wylew w obronie, plus sytuacje przeciwnika.
Przyszedł kolejny mecz (w pucharze) i znowu dwa wylewy w obronie i prawie przegrana, niewykorzystane sytuacje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?