- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1642 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1642 Culés
5
https://x.com/San_Escobar_/status/1357328611225837575
Dobra zmiana. Po PEŁOwsku... ;]
8
@FC1899Barca A znasz historię tej wypowiedzi? :D Bo jest to już wyjaśnione i ten gość to bohater :D
5
@FC1899Barca Ten Pan zrobił ten wywiad na złość TVP i dlatego w taki sposób odpowiadał na pytania.
https://natemat.pl/336291,ziemowit-nowak-z-filmiku-o-awarii-wodociagow-zrobil-zarty-z-tvp3-kielce
3
@Bykunn Właśnie dodałem
2
@Janiama Ja tutaj nawiązuje do tego w jaki sposób Platforma robi zmiany. Czyli odpowiednie na dany moment, jak o obecny rzecznik. Podtekst jego wypowiedzi jest mi znany :D
0
@Bykunn @Janiama przecież wiadomo o co koledze chodzi. PO i PiS to dwie tak nieudolne partie, że n nie głosują chyba tylko Ci, którzy są przeciwni drugim
0
@domin682 Tak wiemy że Konfederacja tej strony nie rozumie, że na te partie głosuje też ludzie z przekonania. Nie trzeba powtarzać :D
0
@Bykunn niestety ale nawet idioci, którzy olali studia, ale sobie w życiu radzą inaczej (tacy jak ja) też mają prawo głosu i mają dość tego Kaczystanu i tych Przewodniczących Partii Ludowych
0
@domin682 Nie no ale super, ale na to co napisałeś mogę odpowiedzieć "Głosujesz na Konfederację bo masz w dupie dotychczasowy system polityczny", a nie dlatego że jesteś wolnorynkowcem albo narodowcem :D Bez sensu. Powiedz tym wszystkim ludziom, którzy mówią, że kochają PiS ponad życie, że głosują tylko przeciw xD Myślę, że na PO jednak mniej osób głosuje już z pełnym przekonaniem, ale dalej są takie osoby
0
@Bykunn napisałem dlaczego nie głosuję na jednych i drugich ale nie napisałem dlaczego głosuję na tego czy tamtego bo oprócz Konfy jest jeszcze kilka partii