La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1195 Culés

43

Morawiecki taktyk.


0

@Chakalaka Urban taktyk. Chwalił morderców a jak przyszła demokracja to teraz ja chwali.

3

@endriuuu2 Morawiecki doradzał Tuskowi, a jak tam się skończyło to został pisowcem. Urban przy nim to złoty człowiek.

konto usunięte

2

@Chakalaka IQ 300. Cud, ze mamy tak wspaniałego polityka na stanowisku premiera. Każdy nam zazdrości, a szczególnie takie mocarstwa jak Zimbabwe, Somalia, Mołdawia, Wenezuela, czy Erytrea

0

@arasz1819 ofiary stanu wojennego przewracają się w grobach czytając takie rzeczy

0

@endriuuu2 a razem z nimi ofiary epidemii, których zapraszał na wybory, bo przecież epidemii już nie było. A także ci którzy zeszli, bo zabrakło sprzętu i opieki, bo nawet wtedy on i jego złodziejscy ministrowie musieli przewalać grube miliony. Sam sobie odpowiedz kto ma większą liczbę ofiar na sumieniu.

0

@arasz1819 masz problemy albo z logiką albo jeszcze większe z historią. Popytaj rodziców jak wyglądała służba zdrowia za komuchów czy choćby za SLD. Jak bito protestujących, jak baronowie z SLD kradli i zawłaszczali państwo. Doucz się

0

@endriuuu2 ja nie mam z niczym problemu, a tym bardziej nie musze nikogo pytać o rządy SLD, bo je pamiętam. Kradli wszyscy i zawsze i w mentalności polskiego polityka to się prędko nie zmieni. Ale kraść w czasach pandemii to jest już zero kompletne. I namawianie tej najmniej samodzielnie myślącej części społeczeństwa, czyli swojego elektoratu na wybory to dno. A teraz jeszcze leją protestujących do pełni szczęścia.

0

@arasz1819 za SLD nie tylko się kradło, ale i mordowalo. Z premedytacją. Powątpiewam w to że wtedy byłeś na świecie. Albo celowo zrównujesz morderców z obecnymi rządzącymi.

0

@endriuuu2 a kogo to zamordowało SLD?

0

@arasz1819 SLD nie mordowalo. Po prostu ludzie ginęli jak muchy gdy byli zbyt "ciekawscy". Lista długa: Falzmann, Pańko, Olewnik, Tadeusz Kowalczyk, Marek Karp.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?