La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1113 Culés

3

Kto to mówił, że Vinicius jest lepszy od Fatiego? Któryś z użytkowników na stronie Realu czy ich redaktor?

konto usunięte

2

@Witekk10 obecnie tak. Vinicius przynajmniej może chodzić

1

@Quavosk Przepraszam, ale troszkę idiotyczny komentarz napisałeś.

konto usunięte

0

@Witekk10 ale trochę racji ma, nie wiadomo co bedzie i czy w ogóle coś będzie z Fatiego po kontuzji. Messi, Ronaldo, Lewy, są w miejscu w którym są między innymi dzięki temu ze w karierze nie łapali zbyt wiele kontuzji. No okej, Leo na początku miał tez problemy z kontuzjami, ale moim zdaniem nie takie jak ma Ansu.

0

@Quavosk W przypadku Viniciusa to lepiej mądrze stać niż głupio biegać :)

konto usunięte

0

@Witekk10 dlaczego idiotyczny? Fati miał dobre pół roku, a teraz leży połamany i nie wiadomo czy wróci do dawnej dyspozycji, bo wiele było już talentów i to nie tylko w piłce którzy po ciężkiej kontuzji nie wrócili na tory. Oczywiście mam nadzieję że w przypadku Fatiego to się nie stanie, jest młody i ma wiele gier przed sobą.

0

@Quavosk Przecież wiadomo, że chodzi o czas, gdy obaj piłkarze byli zdrowi. Jakiś tam mądrala ze strony Realu pisał, iż Vinicius jest lepszy. ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?