La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1919 Culés

0

Znając PO z okresu ich rządów i tego jak to u nich było z dotrzymywaniem obietnic to myślicie, że po dojściu do władzy faktycznie zlikwidowaliby TVP INFO czy obietnice obietnicami, a jak przyszłoby co do czego to nagle wykręty i lepiej mieć też dodatkową tubę dla swojej propagandy?

5

@patry295 jasne, że by to wykorzystali nawet słusznie, ale pewnie bez perfidnej koreańskiej propagandy jak to ma miejsce teraz

1

@patry295 Nie zlikwidowali by, może coś by zmienili ale jestem pewny że takiej propagandy jak jest teraz by już nie było.

0

@Bobo25 Na pewno by nie było. Natomiast zastanawiam się na ile można wierzyć w faktyczne chęci, a na ile to kiełbasa wyborcza

3

@patry295 Po jakimś czasie by pewnie wydali jakieś oświadczenie, że wsłuchali się w głos lokalnych społeczności, że nie chcą im odbierać źródła wiadomości z ich regionu i takie tam, ale wmieniają podstawionych za poporzedników dyrektorów zastępująć ich "niezależnymi" dziennikarzami ;)
Oczywiście relacja w tych mediaach byłaby przychylna władzy ale już nie w takim absurdzie jak obecnie. Nie było by w każdych wiadomościach relacji o opozycji (PiS) jaka ona jes zła.

0

@patry295 No to ciekawe pytanie, myślę że to było by kuszące bo strach że za kilka lat znów tą tubę przejmą był by duży. No i pis z prywatnej przybudówki nie zrobił by swojej telewizji nawet po rozpędzeniu tvp.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?