La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1890 Culés

konto usunięte

1

Mówię wam wymiana Pianic-Arthur to był transfer 21 wieku z top 5 lig. Gość Juve wygra Tryplet a za 2 lata Juve będzie go mogło opchnąć za 180 baniek.

konto usunięte

0

@Thomas99PL chyba jedno zero za mało Ci się wpisało młodzieńcze.

0

@Thomas99PL Za trzysta od razu bo przecież wszyscy plują forsą za pandemii.

konto usunięte

0

@Dankhog Otóż nic bardziej mylnego :p 180mln tak miało być i tak jest. Za 1,8mld można cały skład kupić z ławką.

konto usunięte

0

@Gall Uwzględniałem przy wycenie erę post covid. Będzie najbardziej wartościowym graczem ze wszystkich, wyżej niż Mbappe czy Neymar i jeśli opuści Turyn to za taką gotówkę. Takie PSG City Real mogą się za te 2 lata pofatygować .

konto usunięte

0

@Thomas99PL wygra juve tryplet, dobre

konto usunięte

0

@nitey i ligę hiszpańska

konto usunięte

0

@Thomas99PL to co to jest 180m, grosze, przecież taki cieniak jak Neymar 220 kosztowal

konto usunięte

0

@Dankhog Przed pandemią. Teraz to nikt nie da 140 mln.

0

@Thomas99PL Nikt nie da nawet jednej trzeciej za takiego typu pomocnika, to jest niemożliwe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?