La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1890 Culés

9

Pjanic ma bardzo niewygodny profil piłkarski. Ma solidne uderzenie z dystansu, dobre stałe fragmenty i fajny przerzut. Jest za to bardzo ślamzarny i wolny z piłką. Gra bez piłki też zostawia sporo do życzenia. Drybling jak na pomocnika też mocno przeciętny. W defensywie jest okej ale szału nie ma. Ja szczerze jestem zwolennikiem pomocników ala Ndombele z Tottenhamu . Szybki i dynamiczny z piłką który potrafi się podłączać do ataku. W defensywie też daje rade. Dużo mówi się o kontrakcie Messiego ale nie wiem czy kontraktem Pjanica Barca sobie nie strzeliła w stopę.

2

@Encore Strzeliła, tak jak przedłużeniem Busquetsowi do 2023...

1

@Encore Pjanić był świetnym piłkarze z 3-4 lata temu. Pociąg już odjechał i tyle. Nigdy nie był wybitny, ale swoje czy to w Romie czy w Juve dawał i miał ekstra zagrania. Juventus zrobił niezły interes, bo pozbył się gracza, który był już wypalony, a zyskał kogoś kto zaczyna ogarniać grę, jest coraz lepszy i o kilka lat młodszy.

0

@Encore Nie no lista absurdalnych kontraktów w Barcelonie to jest długa.
Ja za Arthurem tęsknić nie zamierzam szkoda że po prostu go nie sprzedano no ale w Barcelonie od kilku lat realia nie mają nic z rzeczywistością wspólnego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?