La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1348 Culés

5

wczoraj mnie taka naszła myśl podczas meczu, Leo wszedł na boisku, pyknął bramkę, gra się ożywiła, i widać jak motywował resztę, i co ciekawe-biegał jak wściekły pies momentami-aż niepodobne w ostatnim czasie do niego, i tak sobie pomyślałem, że wygląda faktycznie na zmotywowanego! Może faktycznie widzi sens w działaniu Koemana i wierzy w ten projekt-oby...bo niema co ukrywać jak Messiemu się chce to cała drużyna wygląda inaczej.

0

@KrystianR ale zgadzam i w mojej ocenię jeśli tdagedi nie bedzie z psg i w srodę to zostanie.Co do meczu troszkę jest inaczej jak siły rozkładają się na Dembele i Messiego Griezmana de jonga niż jak jest Dembele Griezman.Martin nie wiele z pjanicem wnosili.Powiedzmy że Puig i Pedriego to w miarę to samo choć Pedriego cenię wyżej

0

@Borneo dokładnie, ja póki co nie mogę pojąć fenomenu dlaczego Puiga tak wszyscy chwalą, jest wszędzie ale nie widzę by to coś wnosiło do gry, bo biega drybluje by zaraz podanie dać na konia, lub też niby pressuje ale tak że nic to nie daje..taki chaotyczny jest wydaje mi się.

0

@KrystianR dobrze chociaż że jest Pedri liczę tu na to ze Puig się ogarnie i Pedriego będzie motywował i obaj na tym dobrze wyjdą.Puig się przy Pedrim rozwinie dostaje minuty zobaczymy co z tym zrobi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?