La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1871 Culés

konto usunięte

0

“Musimy zagrać jak Juventus, czyli tak jak w ostatnich meczach. To rewanżowe starcie wielkiego pojedynku, który pozwoli nam na grę w finale – a dostanie się tam jest naszym celem niezależnie od kosztów. To będzie trudny mecz, bitwa, ale jesteśmy do niej możliwie najlepiej przygotowani. Zaczynamy od wyniki 0:0, nie możemy myśleć o zwycięstwie z pierwszego meczu. Wszystko zostaje wyzerowane, tak jakby był to finał. Nasze nastawienie musi więc być agresywne, musimy być drużyną, która wie, czego chce. Musimy być mocno skoncentrowani, gdyż nasz cel jest zbyt ważny, by pozwolić mu wymknąć się z rąk“.[JuvePoland]

Andrea Pirlo przed meczem z Interem.

Powiem wam że jeszcze nie widziałem tak piłkarskiego geniusza który jest trenerem od 5 miesięcy i tak świetnie zarządza 23 zawodnikami rotując praktycznie osobę na każdą pozycję. Kunszt taktyczny też robi wrażenie. Wygrał ostatnie 9 meczy z 10 w tym. Z Arthura zrobił bestię, ma jaja zdjąć Ronaldo w 60 minucie żeby miał siły na następne mecze a ten odpłaca się bramkami a czy strzelone z tyłka główki z nogi to już inna kwestia :P. Bardzo się zdziwię jeśli w tym sezonie nie wygrają trypletu.

konto usunięte

17

@Thomas99PL To chyba mało widziałeś, kolego.

konto usunięte

0

@koziar Dla mnie najlepszy trener tego roku,wiem że dopiero Luty, ale nie spodziewam się realnej konkurencji.

konto usunięte

0

@Thomas99PL co ty gadasz Thomas, jaki tryplet.

5

@Thomas99PL Chłopie obudź się. Juve jest na najgorszej pozycji od 8 lat kiedy to wygrywali Scudetto sami że sobą. Jeżeli można mówić o zespołach że zrobiły progres to na pewno nie jest nim Juve. Bez CR nie istnieją, liczby całej reszty to tragedia. Sam Arthur oceny ma takie że chętnie by go pościeli na opał ale nie ma kto grac...
Puchar Włoch to będzie jedyne możliwe trofeum do zgarnięcia....

konto usunięte

8

@Thomas99PL Jaki najlepszy trener roku, jak Juve gwałci Włochy regularnie od 8 lat i nie potrzebowało do tego ani Ronaldo ani Pirlo jako trenera.

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 @PatrykBarca @koziar LM i puchar włoch wygrają raczej bo nie widzę drużyny która ma z nimi realne szanse . Gorzej będzie z wygraniem Serie A bo Inter zaraz będzie grać tylko na 1 froncie a Juve będzie mieć napięty terminarz.

konto usunięte

1

@Thomas99PL Manchester City? Bayern Monachium?

konto usunięte

1

@Thomas99PL To postaw 20 koła na wygraną LM przez Juve w STS-ie jak nie widzisz drużyny, która ma z nimi szansę. Zarobisz dzięki swojej pewności.

0

@Thomas99PL W sumie po przemyśleniu to nawet w Mistrzostwach Europy są faworytem...

konto usunięte

2

@MesQueUnClub96 Puchar, superpuchar i liga. No tryplet będzie. :D

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 Defensywa Juve jest dużo bardziej zawansowana niż ta Interu z 2010 roku gdzie Barca odpadła z nimi o czym niechaj świadczy 5 czystych kont w ostatnich 10 meczach 4 ŚO Demiral De Ligt Bonnuci czy legendarny Kielon są w świetnej formie, Arthur też dużo daje defensywie Juve Szczęsny w życiowej formie Buffon druga młodość (poza jedną interwencją w tym sezonie w meczu z Interem, ale się zrehabilitował później wuciągając 2 setki) Demiral pan piłkarz sam za bramkarza obronił strzał Sancheza na pustą bramkę. Gra z kontry wrzutka na Ronaldo i gol. Taktyka Pirlo to strzlic gola i oddać piłkę drużynie przeciwnej i niech oni spróbują coś strzelić a sami będą oczekiwać na zabójcze kontry które rozpoczyna zwykle Danilo czy Cudarado. Bayern czy City w dwumeczu wątpię że strzelą Juve więcej niż 1 bramkę, a warto zaznaczyć że Juve gra bez Dybali jeśli wróci i złąpię formę to aż strach myśleć co to będzie za walec. Wclae się nie zdziwię jak już nie przegrają żadnego meczu do końca sezonu w każdych rozgrywkach .

konto usunięte

1

@Khajio Liga będzie najtrudniejsza tak jak wspomniałem bo Inter gra tylko na 1 froncie. Za to LM myślę że poradzą sobie z każdym niezalżenie na kogo trafią, tej maszyny ani Bayern ani City nie powstrzyma.

konto usunięte

0

@koziar Postawiłem, ale znacznie mniej :P

0

@Thomas99PL myślę że mogą spokojnie wygrać tryplet. Super defensywa, Arthur kosmita, kontratakerzy Cuadrado i Danilo, CR wiadomo, Pirlo wirtuoz na ławce, no nie ma się co kłócić. Jedynie w drogę może im wejść jeden klub. Takie same szanse na Lm, lige włoską oraz pucha Włoch ma także ŁKS Łódź.

konto usunięte

0

@PatrykBarca E tam, ale w juve masz dużo kluczowych piłkarzy nie z Włoch:
-Weston McKennie (amerykanin, obecnie najlepszy pomcnik Juventusu jak i całej ligi)
-Arthur Melo (Pirlo z niego robi bestię na naszych oczach)
-Cristiano (.)
- Szczęsny (życiowa forma )
- Merih Demiral (Włoski Puyol)
-Dybala (obecnie kontuzja, ale z jego wpływ na grę jest znaczny bo odciąża krycie na grzmota dzięki czemu ten więcej strzela )
-Cuadrado (włoski Marcelo)
-Kulesevski
-Danilo.


konto usunięte

0

@thcmenel420 Kiepska prowokacja.

0

@Thomas99PL nie rozumiem. Przecież Malarz druga młodość, Bąkowicz czy Dąbrowski jak skały, Kelechulwu, Sekulski klasa światowa no i Pirulo, stary to prawie Pirlo.

konto usunięte

1

@Thomas99PL Jesli Juve dojdzie do 1/2 LM to będzie cud

konto usunięte

0

@thcmenel420 Nie grają w lidzę M a nawet Huesca by strzeliła im 7 brameczek :P Ot taka mała różnica.

konto usunięte

0

@MarioVeB! Jeśli Juve wygra Serie A to będzie cud, co do wygranej w LM to jest tak samo prawdopodobne jak rok temu było z Bayernem.

Komentarz usunięty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?