La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1890 Culés

2

A ja tam nie żałuje że Suarez odszedł przynajmniej muszą brać odpowiedzialność nikt nie wiewie kto strzeli tym razem bramkę .To świetne na przyszłość.Suarez pogra tam rok może 2.W tej chwili inwestujemy w rozwój i każdy ma brać odpowiedzialność za grę a nie gramy na Messiego i Suareza.Dobrze że nowi zawodnicy nie uczą się gry na i 2.To jest rok przejściowy.Na razie nie ma co o mistrzostwie myśleć jak stracą 5 pkt nie z Realem i Barcą to dopiero można o tym pomyśleć.Na razie LM i puchar króla.Potem się zobaczy.

0

@Borneo No gdyby w jednym okienku odszedł i Messi i Urus to dopiero była by tragedia.

0

@Gall Ja ci powiem tak ja nie mam z tym problemów, bo jestem nastawiony długoterminowo a są nowi zawodnicy ,część awansowała nie ma pełnej kadry a w klubie jest zawirowanie.A jest lepiej niż myślałem.Jeśli Messi odejdzie będzie grał Fati z Dembele i z Griezmanem a za nimi de jong może Moriba albo z live.Jeśli dojdzie Depay nie będzie źle.Trincao to inwestycja długoterminowa i w przyszłym sezonie na niego liczę.Teraz liczę aby młodzież się zaaklimatyzowała o stworzyła się ekipa na lata.Zobacz Real został z niczym ani przebudowy z marnymi szansami na cokolwiek.Sportowo mamy lepszą przyszłość niż oni. W kwestii Atletico mistrzostwa ciśnienia nie mam.Bo jeszcze latem się tak nastawiłem.Co do Messiego on dobrze ostatnio zagrał ale w pierwszej połowie nie było jeszcze Pedriego.Gdyby nie było Pedriego i Dembele Messi nie miałby tak łatwo jak z nimi.Dlatego ze oni do kupy robią przewagę.Tu jest klucz.Jak dojdzie Fati to będą grać 45 min.Będą w gazie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?