La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1890 Culés

10

Konfederacja vs PiS - zgadzacie się z tą grafika?
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1612787750UxDXEm25d93mvzQdKOq2Iy.jpg

1

@tomek8756 Ojoj, tutaj będzie gorąco :)

4

@tomek8756 Troszke prowokacyjne, ale tez niestety troche prawdy w tym jest.

0

@macio_944 Osobiście zgadzasz się z tą grafika?

12

@tomek8756 "ideowo narodowi socjaliści"
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Porównujesz z PiSem Konfederację czy Ruch Narodowy/ONR?

konto usunięte

9

@tomek8756 dawno większych bzdur nie widziałem

2

@tomek8756 gospodarczo konfederacja jest mi obojętna bo w ich teorie o państwie z małymi podatkami brzmią spoko, choć nie wiem w zasadzie skąd państwo wtedy czerpałoby przychody, szczególnie obecnie Polska. Natomiast światopoglądowo uważam że konfederacja jako partia, jest partią nacjonalistyczną i czasami wręcz faszystowską. Jako że mam poglądy centrowe uważam na ten moment że będę w ewentualnych wyborach głosował na Szymona Hołownia i Polskę 2050.

0

@barcelonaLM Nie jestem autorem tej grafiki, dla mnie zawiera pewne uproszczenia i nie zgadzam się ze wszystkim

2

@tomek8756 Miejscami tak. Właśnie m.in. dlatego Konfederacja nigdy nie będzie miała dużej ilości głosów. Są zbyt kontrowersyjni.

1

@tomek8756 Spoko, jeszcze bym dodał, że PiS nawet dla młodych nie kreuje się jako partia wolnościowa.

konto usunięte

6

@tomek8756 większość punktów jest delikatnie mówiąc podkoloryzowana więc nie widzę sensu dyskutowania nad tą konkretną grafiką - jest czysto prowokacyjna. Większość punktów można przypisać każdej opcji politycznej której nie lubimy lub skontrować jakąś głupią wypowiedzią ich polityka. Co więcej myślę, że celowo stawia się w ich pod jedną ścianą z PIS by im zaszkodzić.

1

@tomek8756 Tak tylko że pis też flirtował z faszystami, niektórzy nawet spotykali się z szydło jak była hm premierem.
@Kgorecki2500 z tego co "tłumaczył" metzen wpisem na tt bo to jedyne rozwiniecie jego programu (-_-) to prywatyzacja wszystkiego. Ciekawe jak niepełnoletni fani konfy zapatrują się na płatne studia podatek miesięczny i ubezpieczenie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?