- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1887 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1887 Culés
17
"Czy oceniając obiektywnie, media mają powód do niezadowolenia? Tak. Nikogo nie cieszą wyższe i dodatkowe opłaty. Jako naród grabiony coraz to kreatywniejszymi podatkami, znamy to najlepiej. A czy ich żal?
Drogie korpomedia. Gdzie byliście, gdy solidarnie wyłączały się najpopularniejsze polskie fanpejdże w proteście przeciw unijnej dyrektywie wprowadzającej podatek od linków i filtrowanie treści? Jak reagujecie, gdy grupa zideologizowanych moderatorów ogranicza milionom internautów dostęp do treści? Gdy usuwają twórcom profile, całe wydarzenia, kanały na YouTube, cofają monetyzację, i robią to z powodów wyłącznie politycznych? Wczoraj Waldemarowi Krysiakowi znanemu jako "Gej przeciwko światu", zablokowano wszystkie konta i wymazano prowadzonego bloga, ponieważ -choć jest zadeklarowanym homoseksualistą- nie utożsamia się z ruchem LGBT i skutecznie go demaskuje. Ktoś z Was się tym przejął? Tym lub jakimkolwiek podobnym zdarzeniem z przeszłości?
Radośnie taplcie się w bagnie lokalnej polityki, celebrytów i paradokumentów. Polaryzujecie i ogłupiacie społeczeństwo. Od dawna najbardziej wartościowe treści można znaleźć na hobbystycznie prowadzonych stronach w internecie. Prywatne osoby biją Was na głowę pod każdym względem: researchu, profesjonalizmu, wiarygodności i niezależności.
To ich się cenzuruje.
To tam umiera wolność słowa.
Mieliście i nadal macie to gdzieś.
My mamy Was gdzieś.
PS.
Wiecie co w 2014 roku mówiła Ewa Milewicz, publicystka Gazety Wyborczej, o akcji ABW w redakcji Wprost? Że "przesadą jest mówienie o naruszeniu wolności dziennikarskiej". Widocznie to był JEDYNIE nalot służb na siedzibę gazety, a teraz mamy AŻ wyższą opłatę. Wszystko się zgadza. "Media już nie są informacyjne, one już nawet nie są opiniotwórcze tylko kontekstowo-narracyjne. Relacja swój-nie swój jest wyznacznikiem doboru tematu, doboru zdjęcia, doboru nagłówka, doboru liczby utworzonych materiałów, doboru umieszczenia na stronie głównej lub stronie z horoskopami" - trafnie podsumował nasz rynek medialny twórca Sejmlog Damian Małecki. Zanim napiszecie o awarii, sprawdzacie czy to awaria pełowska czy pisoska. Doprowadziliście do stanu, w którym jedyną alternatywą dla propagandy rządowej z TVP jest propaganda opozycji u konkurencji. Tworzycie zero-jedynkowe bańki. Do dzisiejszego protestu rzecz jasna też się przyłączyli politycy. Czarną planszę opublikował m.in. warszawski ratusz. Także dziś pojawił się news, iż włodarze Warszawy podnieśli o 33% cenę za przejazd transportem specjalistycznym dla osób niepełnosprawnych. Nie napiszecie o tym, bo dziś przeżywamy wasze 5%. Zresztą część z Was i tak by o tym nie napisała, choćby nie było protestu.
Ludzie słusznie zastanawiają się nad istotą tego problemu. Gdy wchodzi podatek cukrowy to media wieszczą, że koszt przejdzie na kupującego. Ale jak media mają zapłacić 5% podatek od reklamy to mamy zagrożenie demokracji. Nikt nie mówi, że koncerny farmaceutyczne będą musiały zapłacić więcej z cennika za reklamy maści na hemoroidy. Napiszesz o tym cokolwiek i rzuci się na ciebie z krzykiem o końcu demokracji cała masa mediaworkerów wyzyskiwanych na umowie zlecenie przez grubych misiów z cygarami, dla których są tylko pozycją w tabelce w Excelu.
I wiecie co?
Zgodnie z opisanym wyżej mechanizmem, ten temat również spłyci się do zero-jedynkowej narracji. Jeśli obśmiejesz dzisiejszy histeryczny protest, to przyklepią ci pisostwo i każą oglądać tefałpe. Bo przecież nie ma innej opcji, niż dwie, zagnieżdżone w otumanionej głowie. Tak to się żyje, w kraju krzykliwych plemion i milczącej większości."
Źródło: Nagroda Złotego Goebbelsa
Popieram w 100%
1
@skakun95 uf, dobrze że masz własne zdanie i przeklejasz ścianę tekstu bez jakiegokolwiek odniesienia się do tego :D
Sam fp to pisowska szczekaczka.
Co do blokowania i cofania monetyzacji - YT cofa monetyzację automatycznie za tematykę światopoglądową - dlatego aktualnie duzi YTberzy nie używają słów jak wirus, pandemia, gej itd ba - unikają też słów jak "gwałt" żeby ominąć algorytm przemocowy.
A że prawicowy internet właściwie porusza się tylko w tych tematach...no cóż
4
@Amigo_Blanco Bzdura, ten fp nie jest pisowską szczekaczką, większość treści jakich publikuje jest antypisowskich.
0
@JimMorrisonFCB większość? Przekopałem się do początku roku...i tak średnio, przy okazji udostępniają Żelazną Logikę która jest z rządem powiązana
0
@Amigo_Blanco przeklejam bo zgadzam sie z tym w 100%. Jakoś znanego i lubianego użytkownika którego aktywność ogranicza się niemal wyłącznie do przyklejania pewnego skompromitowanego polityka sie nie czepiasz. Co do pisowskiej szczekaczki - po pierwsze xD, po drugie idealnie wpisujesz się we wzór opisany w powyższym tekscie. Jesli nie zgadzasz się z protestem, to z automatu masz łatkę pisowca.