La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1453 Culés

konto usunięte

1

Firpo, Braithwaite, Lenglet, Umtiti, Coutinho powinni być pierwsi do sprzedania po sezonie. Messi pewnie odejdzie. Dorzuciłbym jeszcze Griezmanna i Busiego. Garcia przyjdzie za darmo, Depay być może tez(nie znam sytuacji z kontraktem), wróci Fati do gry więc pozostanie kupić prawego i lewego obrońcę, defensywnego środkowego, może jeszcze jednego napastnika i więcej już nie szaleje bo budżet. Być może nadejdą dobre czasy po sezonie, ale tu trzeba rewolucji.

3

@Avatarr Spokojnie spokojnie. Co najmniej połowa z tych graczy powinna pozostać ;)
Zasada sprzedajmy wszystkich, kupmy wszystkich działa tylko w fifie ;)

1

@Avatarr Już widzę jak odchodzą jednocześnie w tym samym oknie :D

0

@Avatarr trzeba jeszcze dorzucić Dembele.

0

@Avatarr sprzedac 4. Firpo Brait Cou i Umtiti. Sprowadzic 3. Depay Wjinaldum i Garcia. Lenglet jako 3ŚO moze byc. Busi na ławke i jako zmiennik Wijnalduma a ataka mialbys Griez Depay Messi (o ile zostanie) Dembele Fati Trincao jest pole manewru czyt. Rotacje.

0

A reszte pozycji uzupelnic zawodnikami z Barcy B. Na LO podobno ten mlody Balde sie wyroznia, jako zmiennik bylby dobry i wtedy by sie widzialo czh sie nadaje czy gdy dostanie minuty.

0

@Avatarr lengelet miał dobre sezony może ma tylko dołek.Na dodatek odchodzi Umtiti nie wiadomo co z Pique.Lengeta można sprzedać w momencie kiedy byłaby kasa na De lighta.Wtedy masz Araujo De lighta, Mingueze Garcie.Przy czym trzeba ocenić kto jest lepszy Mingueza czy Lenglet.Lenglet miał sezon gdzie przegraliśmy 5 meczy w roku.Ściągnołbym Garcie ale jeszcze się nie pozbywał Lengleta.Być może sprzedałbym Alene

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?