La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1696 Culés

34

Gość, który podawał wczoraj piłkę za bramką Ter Stegena chciał "podokuczać", ale szybko został postawiony do muru przez Marca i Mateu Lahoza. https://x.com/VidaBlaugrana10/status/1359922651997876225

9

@BarcaInfo Wszystko jasne, dobrze mu nagadał

10

@BarcaInfo A po Polsku?

0

@BarcaInfo fajne zachowanie Lahoza, nie musiał tego robić.

konto usunięte

0

@BarcaInfo mam nadzieję że nasi odpowiedzą w rewanżu

3

@Rewolucja123 Marc: domagam się szacunku!
Typ za bramką: czyli czego?!
Marc: Szac...

1

@BarcaInfo to teraz takie solidne 4 brameczki z naszej strony końcowy wynik
4-2 dla nas i finał ;)

19

@Rewolucja123 W skrócie:
MATS: Jesteś tutaj żeby podawać piłki, nie rozmawiać, to jest Twoja praca
Lahoz: Marc teraz ja pójdę (do TS)
Słuchaj, zrób mi przysługę, kiedy piłka jest przy Tobie, ty ją podajesz i od razu odchodzisz. To jest Twoja rola (do tego chłopaka).

2

@Wossi61FCB Chociaż a tym przypadku Lahoz zachował się normalnie. Może, powinien zostać szefem chłopców podających piłki, a nie sędzią z nim nie doszło by do różnych incydentów, tak jak np Hazard kiedyś skopał chłopca od piłek.

0

@BarcaInfo wstawili go do muru przy wolnym Messiego?

2

@daniel32778 Lahoz jeśli chodzi o dialog z zawodnikami to jeden z najlepszych arbitrów na świecie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?