La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1344 Culés

konto usunięte

0

Leon Draisaitl & Connor McDavid, ciekawe czy uda się im w końcu kiedyś coś z Edmonton Oilers ugrać. Ogląda ktoś tu NHL?

1

@MESSIah16 Ja ogladam. Moim zdaniem, dopoki gra w Oilers, nie wygra niczego. To jeden z najgorzej prowadzonych zespolow w calej NHL i jak tak dalej pojdzie, to bedzie mogl marzyc o takim czyms, co spotkalo np. Oviego z Capitals. Z drugiej strony, jesli gdzies pojdzie, do lepszych kolegow z zespolu, ale przede wszystkim do lepiej prowadzonej franczyzy, to ludzie beda mu to zawsze wypominac i umniejszac.

Oczywiscie, wiele sie moze zdarzyc -
Oilers moga zaczac swietnie draftowac, dokonywac madrych trade’ow i umiejetnie podpisywac wolnych agentow, to wazystko moze sie zmienic. To piekno amerykanskich sportow, ale osobiscie, sadze ze McDavid powinien sie uwolnic i uciekac z Edmonton.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?