La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 880 Culés

2

Wgl wiele jest opinii i komentarzy z których można wyciągnąć wnioski jakoby powrót Pique byłby jakimś zbawieniem. Przypominam, przed kontuzją Pique prezentował równie fatalny poziom co Lenglet, uzupełniali się doskonale jeśli chodzi o wylewy. Plus pojedynki szybkościowe Mbappe vs Pique mogą być równie zabawne co Mbappe vs Busquets

0

@FCB24 Pique nie jest tak wolny jak Busi plus nadrabia ustawieniem się i wprowadzaniem piłki plus to ten zawdonik który potrafi krzyknąć na kolegów

1

@kaamil1910 pamiętam jak musiał Inaki Williams na kolana ciągnąć bo mu uciekł (2tyg temu Umtiti go dogonił) ps: w tym klubie od kilku lat nie ma nikogo kto umie krzyknąć gdy coś idzie nie tak. Ostatnim był chyba Mascherano

2

@FCB24 34-letni obrońca, który przez kontuzję nie grał prawie 3 miesiące, ma być wybawieniem obrony w meczu z PSG. Nie wiem czy ludzie tak piszący, robią to na serio czy trollują. Obawiam się trochę że to pierwsze.

0

@Tollusiek Patrząc na formę Lengleta i Umtitiego to co mają myśleć?

1

@Tollusiek Wolę jego niż 27 letniego który nie grał od 2 lat

1

@FCB24 to jest lider linii obrony i nauczył by wiele Araujo przed końcem kariery.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?