La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1615 Culés

4

Minął już mniej więcej rok odkąd koncert Red Bulla stracił Erlinga Haalanda.
Jak do tego mogli dopuścić Ci ludzie.
Kompletnie niezrozumiała i moim zdaniem niedopuszczalna decyzja, zwłaszcza, że klub opuścił już Werner.
Kto to wymyślił...

konto usunięte

25

@jeyx77x i tak obecnie wszystkie trasy koncertowe sa odwolane wiec zadna strata

7

@jeyx77x nie za bardzo rozumiem. Gdzie miałby grać? W Lipsku? Bragantino czy Nowym Yorku?
Zobacz strzelców Salzburga. Za chwile do wielkiej piłki wejdzie Daka czy inny Koita tudzież Berisha. Lipsk ściągnął sobie Szoboszlaia, niech wejdzie do gry.

konto usunięte

2

@jeyx77x Haaland chciał dwa razy większe pieniądze, niż dotychczasowy rekordzista w Lipsku. Zdrowy komin płacowy i utrzymanie go ze względu na wszystko też ma swoje minusy.

1

@escarabajo Czemu nie w Lipsku? W ciągu ostatnich 4 lat radzą sobie podobnie jak Borussia.

5

@szymon6847 ale Lipsk to wciąż „liga nizej” marketingowo. Bvb? Za chwile się okaże ze Norweg zagra tam tylko jeden pełny sezon i wyfrunie. Czy Lipsk czy BVB jak dla mnie to chwilowy przystanek dla takiego goscia.

0

@jeyx77x Red Bull dodał mu skrzydeł i wyfrunął do Dortmundu ;D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?