La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1159 Culés

13

Chłop pojechał sobie w góry, a ludzie sie prują bo nie nosił maseczki na świeżym powietrzu XDD

10

@NaFazieHitman Bardziej chodzi o to że media nakręcają panikę i zaraz rząd wpierd*** nowe obostrzenia przez takie nie noszenie maseczek , już pokazywali Krupówki w TV

17

@Mario96w to jest jakaś chora akcja chodzić w masce na dworzu no sam przyznasz chyba ?

3

@NaFazieHitman Jasne że tak, ale niestety nie mamy za wiele do gadania :(

1

@Mario96w przez takie myślenie wiecznie będziemy traktowani jak ludzie drugiego sortu;) to my jesteśmy Polska i to my utrzymujemy Polityków nie odwrotnie

0

@kaamil1910 Brutalna prawda

2

@Mario96w Gdyby Czarni się nie buntowali to pewnie do dziś by byli niewolnikami

0

@kaamil1910 Fajnie się mówi o buncie, ale wykonać ciężej :P

4

@NaFazieHitman Też jestem zdania że maski powinno się nosić tylko w przestrzeniach zamkniętych (sklepy, komunikacja itp.) ale chyba przyznasz że obrazki z Krupówek to było przegięcie. Tłum, człowiek na człowieku i drą japy, jak jakieś zwierzęta które ktoś wypuścił z klatki na wolność. A potem powrócą do swoich domów, szkół, zakładów pracy w swoich miejscowościach i istnieje ryzyko że będą zarażać dalej...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?