- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2042 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2042 Culés
8
De Campli (były agent Verrattiego): Marco bał się, że zostanie odsunięty od składu i nie będzie mógł grać. Powiedziałem mu, że niech uważa to za formę odpoczynku i wojnę, aby pojechać do Barcelony. Ale bał się i wycofał. Kiedy Verratti wycofał swoją decyzję o wyjeździe do Barcelony, Paryż powiedział mu: „Sprowadzimy Neymara i odnowimy Twój kontrakt, ale pod warunkiem, że zwolnisz swojego agenta”.
0
@szkutnik91 A ta miękka fajka uległa. Zawsze będę mieć bekę z niego i tego całego PSG. Typ chciał odejść do Barcy, ale szejk pogroził paluszkiem i gość potulnie odpuścił i jeszcze skompromitował się tym nagraniem z przeprosinami. Na miejscu agenta sam bym od tak niepoważnego klienta odszedł.
0
@LuisSalvano Kluby nie chcą sprzedawać swoich najlepszych piłkarzy. Ja w szoku.
0
@Homeopata8989 Podejście szejkowskich pajaców to jedno. Mówię o zachowaniu Verrattiego. Dembele jaki jest taki jest, ale jak Borussia blokowała transfer to potrafił postawić na swoim. Jak można kazać piłkarzowi zwolnić agenta? Jak można się posłuchać? To jego agent i on decyduje, czy go trzyma, czy zwalnia.
0
@LuisSalvano Podejście szejkowskich pajaców w kwestii odejścia Verrattiego praktycznie niczym nie różniło się od blokowania transferu Messiego w lato 2020 przez Bartomeu i spółkę.
1
@Homeopata8989 a ktoś tu broni Bartomeu i spółkę?
0
@Homeopata8989 A czy ja twierdzę, że się różniło? Tylko u nas Bartomeu już nie ma, a u nich klubem rządzą nadal ci sami pajace.
Z resztą bardziej chodzi mi o zachowanie Verrattiego.