La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1539 Culés

2

Szkoda, że ten Neymar nie gra. Nie dlatego, że jego grę fajnie się ogląda. Chodzi o to, że La Rambla nabrała pewności, że ten mecz wygramy, mimo tego że jeszcze tydzień temu większość wieszczyło porażkę Blaugrany. A nie od dziś wiadomo, że Barca gra odwrotnie do tego czego oczekuję od niej La Rambla :)

3

@Yoshi94 Mecz jest wielka niewiadomą. W ogóle czasy piłkarskie za Covid to jedna wielka niewiadoma. Mecze są często, ciągle ktoś wypada na kwarantanne, kluby nieszejkowe odczuwają kryzys. Ja uważam że PSG jest do pokonania czy z Neymarem czy bez i na to dzisiaj liczę!

0

@betonito masz rację, komentarz pisałem tylko 4fun, bo już nie mogę się doczekać tego widowiska :) trochę zluzować atmosferę pasuję ;)

0

@Yoshi94 możesz zobaczyć ostatni mecz psg -Barca tam też grał Neymar i fajnie grał to prawda.Wynik dziś sprawa otwarta.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?